• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO

    Waplewo

    • 1 317 500 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi)...

  • Działka budowlana Świnoujście Łunowo
    1 / 9
    Działka budowlana Świnoujście Łunowo

    Świnoujście

    • 599 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 599 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna zagospodarowana działka w Świnoujściu Łunowie,obręb ewidencyjny 18,Przytór. Oferujemy do sprzedania atrakcyjna działkę budowlaną/w trakcie podziału/ o pow.ok 1000 m2./...

  • Nieruchomość - Niwy
    1 / 6
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 3 953 672 zł cena
    • 64 409 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: Synd...

  • Dzialka ROD w Czluchowie
    Dzialka ROD w Czluchowie

    Człuchów

    • 45 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Posiada Domek Murowany z podpiwniczeniem, WC. Małe szambo, Pokój z aneksem kuchennym, Osobne wejście do WC i do piwnicy z narzędziownie. Dziaka narożna 470m2

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Działka rekreacyjna ROD

    Świdnica

    • 15 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM działkę rekreacyjną w formie odstępnego. Tytuł: Działka rekreacyjna 480 m² z murowaną altaną – Świdnica, ul. Kazimierza Odnowiciela Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacy...

  • Działka budowlana Pątnów Legnicki gm. Kunice,
    Działka budowlana Pątnów Legnicki gm. Kunice,

    Pątnów Legnicki

    • 220 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W PĄTNOWIE LEGNICKIM WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Do sprzedaży piękna słoneczna działka budowlana z dojazdem od drogi asfaltowej zlokalizowana w Pątnowie Legnickim. O...

  • KASZUBY- Działka Uzbrojona - W.Z.
    KASZUBY- Działka Uzbrojona - W.Z.

    Skrzydłowo

    • 497 800 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przy drodze wojewódzkiej nr:226. Teren płaski. Nasłoneczniona. Ogrodzona. Prostokąt. W pobliżu: lasy, jeziora. Dobry dojazd o każdej porze roku. Do Gdańska 4okm. Do Kościerzyny 16k...

  • Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków
    1 / 11
    Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków

    Ciężków

    • 65 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Rolna w trakcie przekształcania, czesciowo drzewa niskiie samosiejki. Dobry dojazd. Ciężków 1km w lewo na Bełdów(od trasy aleksandrow -poddebice.okolo 40/33metry szer. Energia el.N...

  • Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje
    1 / 5
    Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje

    Nowa Wrona

    • 113 760 zł cena
    • 2 844 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość, działka pow. 2844m2 teren zadrzewiony w otulinie starego lasu. zabudowa kolonialna , cisza i spokój. Działka uzbrojona w drodze woda i p...

  • Ogródek 430m2 na Tarnogaju ROD ul Ziębicka Sprzedam 29tys.
    1 / 14
    Ogródek 430m2 na Tarnogaju ROD ul Ziębicka Sprzedam 29tys.

    Wrocław

    • 29 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek 430m2 ROD Łączność we Wrocławiu na Krzykach- na Tarnogaju przy ul Ziębickiej obok WORDA. Alejka VI działka nr. 109 . Wejscie od strony bezpłatnego parkingu przy ul...

  • Działka z domkiem ROD Narcyz w Kielcach.
    1 / 9
    Działka z domkiem ROD Narcyz w Kielcach.

    Kielce

    • 57 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zadbaną, ogrodzoną działkę rekreacyjną 380 M2 Kielce ul. Leśniówka 105 Na działce jest drewniany domek z werandą, drewnianymi okiennicami, na dachu zainstalowano panel fo...

  • Działki budowlane Strzelin Gościęcice
    1 / 6
    Działki budowlane Strzelin Gościęcice

    Strzelin

    • 300 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez Pośredników możliwość negocjacji. Atrakcyjna działka budowlana z malowniczym widokiem w pobliżu wieży ciśnień o powierzchni 1176 ha. Położona na granicy Gościęcic i Strzelina....

  • Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2
    1 / 9
    Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2

    Duchnów

    • 549 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni 1306 m², z unikatowym dostępem do rzeki Mienia. Na terenie posesji znajduje się uroczy domek o powierzchni 50 m², uzupeł...

  • Nieruchomość - Proszkowa

    Proszkowa

    • 50 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Na podstawie Postanowienia z dnia 19.09.2025 roku GL1G/GU/741/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • 1 / 2
    Działka, 9 919 m², Godów

    Godów

    • 173 481 zł cena
    • 9 919 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 26.03.2026 roku GL1G/GU/191/2026 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka Wilków ul.

    Wilków

    • 372 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

                                           *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. B...

  • Działka Godów ul.

    Godów

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 992 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 4992 m², położoną w wyjątkowo strategicznym punkcie Godowa. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrz...

  • Działka Tumlin-Wykień rynek pierwotny ul.

    Tumlin-Wykień

    • 220 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS NA SPRZEDAŻOpis nieruchomości:Powierzchnia: 0,1229 ha (1 229 m²)Wymiary: ok. 31 m szerokości x 42 m długościKształt: regularny, prostokątnyPrzeznaczenie W MPZP: działk...

  • Działka Żytna ul.

    Żytna

    • 130 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż: działka budowlana 1193 m² - Żytna**Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia?Ta działka w malowniczej Żytnej to wyjątkowa pro...