• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Straszyn
  • Chybie
  • Chyszówki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzezie

(3)
  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)
    1 / 16
    Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)

    Syców

    • 679 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, oznaczone symbolem 6MN/U w planie zagospoda...

  • Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość
    Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość

    Mnichowice

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Gotowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 Mnichowice-  jest to wieś położona w gminie Żórawina , która charakteryzuje się kameralna zabudową domów jednorodzinnych ot...

  • Sprzedam / Wynajmę Lokal handlowy usługowy - Syców

    Syców

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy w Sycowie przy ulicy Kaliskiej z osobnym niezależnym wejściem. więcej tutaj: skopiuj link: www.lokalsycow.webflow.io/ Zadbany i wykończony wraz z zielony...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 550 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Syców

    • 570 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Syców

    • 1 100 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 800 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Syców ul. Dziadowa Kłoda

    Syców

    • 550 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie....

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Syców

    • 143 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Dom Ślizów ul. Sycowska

    Ślizów » ul. Sycowska

    • 1 590 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem 3000 m w Ślizowie, tylko 5 minut od Sycowa! Zachwycający dom w spokojnej okolicy, idealny dla rodziny oraz osób po...

  • Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów
    1 / 3
    Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów

    Komorów

    • 135 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanaliz...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 11
    Wynajem mieszkania

    Syców

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.39,90 m2 w samym centrum m.Syców przy ul.Jana Pawła II 16 po generalnym remoncie ze względu na zmianę ogrzewania ze wspólnej kotłowni na ogrzewanie własne...

  • Dom Mąkoszyce ul. Mąkoszyce

    Mąkoszyce

    • 1 259 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta of...

  • Działki inwestycyjne - łącznie 1,1417 ha – Syców

    Syców

    • 1 484 210 zł cena
    • 11 417 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha – Syców | MPZP | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położo...

  • Twój nowy dom w Sycowie  funkcjonalność i komfort
    Twój nowy dom w Sycowie funkcjonalność i komfort

    Syców

    • 839 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 4 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z przestronnymi wnętrzami komfort i elegancja w Sycowie Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, przestronność i funkcjon...

  • Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny

    Bralin

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, położone w centrum Bralina. Świetna propozycja dla singla, dla pary, a nawet dla pary z dzieckiem ze...

  • Przetarg - ul. Malczewskiego

    Syców » ul. Malczewskiego

    • 92 200 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,położonych na terenie miasta Syców, w okolicy ul. Malczewskieg...