• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biskupice
  • Dobroszyce
  • Rytro
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Doruchów

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Doruchów

    • 610 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszyna

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kępno

    • 640 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Kępno

    • 533 455 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,
    1 / 15
    Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,

    Michałów

    • 658 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w  miejscowości Michałów, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Opis nieruchomośc...

  • Dom na kwatery pracownicze Mostki
    1 / 16
    Dom na kwatery pracownicze Mostki

    Mostki

    • 3 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia wolnostojący dom w miejscowości Mostki (gm. Sompolno), idealny jako miejsce na kwatery pracownicze, dom dla ekipy wykonawczej lub zakwaterowanie dla pracowników firm z...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Mikorzyn

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    domek letniskowy, w ośrodku wypoczynkowym w Mikorzynie koło Kępna nad jeziorem, 2 pokoje, w jednym z pokoi kominek, kuchnia, łazienka, zadaszony taras, grunt dzierżawa od gminy Kęp...

  • Dom Mikorzyn

    Mikorzyn

    • 550 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie z budynkiem komercyjnym Przedstawiamy Państwu o fertę sprzedaży dwóch nieruchomości w Mikorzynie obejmującą dom jednorodzinny oraz budynek...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA
    1 / 12
    SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA

    Kraszewice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z cegły. Pow. działki 0,5186ha. Dobra lokalizacja. Kuźnica Grabowska 30, 63-522 Kraszewice. Powierzchnia 200m2. W skład wchodzą: - parter 100m2 - piwnica 100m2 - pod...