• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kady

(12)
  • Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 440 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka. Teren objęty MPZP.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię głębinową na głęb...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 440 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 520 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 1500m2 Kady

    Kady

    • 444 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1500m2 z wjazdem od ulicy Mazowieckiej  NA GRANICY MIEJSCOWOŚCI  KADY I GRODZISKA MAZOWIECKIEGO.Wjazd na działkę od strony wschodniej.Media do podci...

  • Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 498 875 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka DEVELOPerska koło Grodziska Maz. linia WKD

    Kady

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 6000 m2 pod zabudowę mieszkaniową. Cicha, spokojna okolica, druga linia zabudowy. Zaledwie 10 minut pieszo od kolejki WKD (ok 800m). Blisko zarówno do centru...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 750 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady piękna działka inwestycyjna o powierzchni 1500 m2 - na sprzedaż. Działka 1500 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 28 x 63 Działka nie jest objęta MPZG, posiada warun...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kady

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 3 200 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady piękna działka inwestycyjna o powierzchni 9300 m2 - na sprzedaż. Działka 9300 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 50 x 196. Działka nie jest objęta MPZG, posiada war...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 050 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 4 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 1 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 4 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 049 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Owczarnia

    • 330 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Owczarni, o powierzchni 901 m2, ogrodzona. Wszystkie media: prąd, gaz, woda miejska w ulicy gminnej oddalonej ok 50 m Jest plan zagospodarowania terenu z prze...

  • Działka Chrzanów duży

    Chrzanów Duży

    • 12 025 200 zł cena
    • 10 021 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nieopodal Grodziska Mazowieckiego i autostrady A2 z północnej obwodnicy Grodziska Maz.Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajdu...

  • Rezydenja w otoczeniu lasu

    Adamowizna

    • 1 949 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny dom w cichej i spokojnej okolicy w odległości zaledwie 4 minut (2,5 km) autem od centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość mieści się na dużej, ładnie zago...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja
    1 / 5
    Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja

    Chrzanów Duży

    • 7 380 000 zł cena
    • 2 381 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HALA SPRZEDAŻ NOWA SUPER INWESTYCJA W CZĘŚCI JUŻ WYNAJĘTA!!! Chrzanów Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem sa...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Blisko PODKOWY pod dom 2 lokal. Media ⭐⭐⭐⭐⭐

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 859 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana przy granicy Podkowy LeśnejLokalizacja:Atrakcyjna, cicha działka budowlana położona w Owczarni, tuż przy granicy z Podkową Leśną. Działka ma bardzo regularny kszt...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Owczarnia, kształtna działka o pow. 1677m2

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Owczarni o powierzchni 1677 m².Atrakcyjna, niezabudowana działka położona w Owczarni, teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony p...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Adamowizna

    • 1 835 650 zł cena
    • 2 506 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości komercyjnej w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, w której prowadzone jest niepubliczne przedszkole i szkoła. Stały dochó...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 676 800 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż działka nr. 68/7 o powierzchni 1600m2 z p...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 676 800 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 230 818 zł cena
    • 12 366 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO MPZP usługi***SKLEP*** HANDEL***STACJA PALIW lub LPG .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Ko...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 1 091 763 zł cena
    • 2 581 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 4 działki 74/1/2/3/4 o łącznej powierzchn...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 2 281 662 zł cena
    • 5 394 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 6 działek 74/1/2/3/4/5/6 o łącznej powier...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 499 900 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta Miejsc...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9
    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...