• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szalowa
  • Cedry Małe
  • Pisarzowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kady

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kady

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 050 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 4 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 1 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 689 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 557 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Do Kapitalnego Remontu // ok. 6km Grodzsik // Komunikacja //
    Do Kapitalnego Remontu // ok. 6km Grodzsik // Komunikacja //

    Grodzisk Mazowiecki » os. Centrum

    • 225 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 2 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 820 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 689 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 3 250 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 13 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 1 090 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 4 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 295 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 049 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 199 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 790 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 13 876 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 350 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 200 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szczęsne

    • 1 290 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom w centrum miasta

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Żyrardowska

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam duży dom w centrum Grodziska Mazowieckiego. Bardzo dobra lokalizacja, 300 m do centrum miasta. W okolicy dostępne są: sklepy, galeria handlowa, szkoła, szpital, basen kryt...

  • Rezydenja w otoczeniu lasu

    Adamowizna

    • 1 949 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny dom w cichej i spokojnej okolicy w odległości zaledwie 4 minut (2,5 km) autem od centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość mieści się na dużej, ładnie zago...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 182 455 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lokal o powi...

  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9

    Nowe

    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...