• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Kielce rynek pierwotny ul. Ciekocka

    Kielce » ul. Ciekocka

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 842 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1 ha, usytuowanej na wzgórzu na północnej stronie ulicy Ciekockiej w malowniczej okolic...

  • Działka Piekoszów ul.

    Piekoszów

    • 4 100 000 zł cena
    • 40 600 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy atrakcyjną działkę w miejscowości Piekoszów, obecnie w trakcie procedowania WZ  z planem podziału na mniejsze działki o powierzchni ok. 1200 m² każda. To doskonała okazja...

  • Działka Czarniecka Góra ul.

    Czarniecka Góra

    • 250 000 zł cena
    • 2 273 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż malownicza działka w Czarnieckiej Górze - idealna na dom wypoczynkowy lub całoroczny!Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki położ...

  • Działka Kielce Ostra Górka ul. Łopianowa

    Kielce » Ostra Górka » ul. Łopianowa

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z potencjałem - 3300 m² zaledwie 5 km od centrum Kielc!Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, inwestycję deweloperską lub lokatę kapitału w świetnej lokaliza...

  • Działka Chęciny ul. Szkolna

    Chęciny » ul. Szkolna

    • 717 060 zł cena
    • 3 774 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego.!!! Istnieje możliwość wynajmu działki !!Dla działki wydano 1...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 5 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,5 ha łącznie, istnieje...

  • Działka Deszno rynek pierwotny ul.

    Deszno

    • 80 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość rolną składającą się z dwóch działek położonych w miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie:- Działka n...

  • Działka Maciejowice ul.

    Maciejowice

    • 300 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły n...

  • Działka Masłów Pierwszy ul. Podklonówka

    Masłów Pierwszy » ul. Podklonówka

    • 676 000 zł cena
    • 4 290 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ****TYLKO W NASZYM BIURZE****Zapraszam do obejrzenia na żywo działki o łącznej powierzchni 4.290 m2, oddalonej jedynie 12 km od Kielc, położonej w Masłowie Pierwszym Podklonówka gm...

  • Działka Tokarnia ul. Krakowska

    Tokarnia » ul. Krakowska

    • 3 900 000 zł cena
    • 35 137 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 35 137 m², przeznaczona pod zabudowę magazynowo-usługowo-produkcyjną, zlokalizowana ok. 2,5 km od węzła drogi ekspresowej...

  • Działka Drugnia ul.

    Drugnia

    • 72 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w cichej, spokojnej miejscowości Drugnia w gminie Pierzchnica woj. świętokrzyskie. Działka ma fajne usytuowanie pod lasem, j...

  • Działka Skrzelczyce ul.

    Skrzelczyce

    • 129 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim.Działka posiada decyzję o wa...

  • Działka Korzenno ul.

    Korzenno

    • 89 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, wybudować dom z werandą, posadzić drzewa owocowe i mieć swoje "miejsce na ziemi"?Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1930 m², poł...

  • Działka Rybnik ul. Włościańska

    Rybnik » ul. Włościańska

    • 295 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m² w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą zamieszkać w...

  • Działka Żory ul. Tęczowa

    Żory » ul. Tęczowa

    • 975 000 zł cena
    • 2 436 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m², oferowana w cenie 975 000 z...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 187 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni  ok. 7500m2 Cena za M2 - 75złistnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 d...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 375 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Ruda Strawczyńska ul.

    Ruda Strawczyńska

    • 699 000 zł cena
    • 6 672 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż kompleks dwóch działek o numerach ewidencyjnych 782 oraz 780/1 o łącznej powierzchni 6672 m²(782 - 2811 m², 780/1 - 3861 m²).Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Działka Malkowice ul.

    Malkowice

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż sielska działka o powierzchni 29 arów ze strumykiem  w uroczej miejscowości Malkowice w gminie Bogoria.To miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce - na końcu działki...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 215 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlan...