• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • 1 / 4
    Działka Trzebownisko Łukawiec

    Trzebownisko

    • 800 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Łukawiec gm. Trzebownisko . Działka o powierzchni 95...

  • Działka Łączyńska Huta ul.

    Huta

    • 3 999 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    LINIA BRZEGOWA JEZIORA RADUŃSKIEGO DOLNEGO O DŁUGOŚCI OKOŁO 117 METRÓW   LOKALIZACJA:Wyjątkowa działka w Łączyńskiej Hucie, gmina Chmielno, położona nad malowniczym Jeziorem Radu...

  • Działki/ziemia/siedlisko - ZAWITAŁA gm. Nowodwór pow. Ryki
    1 / 6
    Działki/ziemia/siedlisko - ZAWITAŁA gm. Nowodwór pow. Ryki

    Zawitała

    • 997 100 zł cena
    • 67 600 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Możliwość sprzedaży działek rolno-budowlanych oraz leśnych - miejscowość Zawitała, gmina Nowodwór, powiat Rycki, woj. lubelskie. Działki łącznie stanowią powierzchnię 6,76HA. W sk...

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno/budowlana o powierzchni prawie 70 arów 1752 m2, położona w zielonej części Goleszowa, w powiecie cieszyńskim, z widokiem na Czantorię. Idealna lokalizacja dla osób s...

  • Atrakcyjny Domek, Smołdzino
    1 / 16
    Atrakcyjny Domek, Smołdzino

    Smołdzino

    • 350 000 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 582 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domku letniskowego w malowniczym Smołdzinie. Domek o pow. 38 m2 posadowiony na uroczej działce o pow.602m2 To świetna pro...

  • Działka Zawada, ul. Kępska
    Działka Zawada, ul. Kępska

    Zawada

    • 300 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - DZIAŁKA BUDOWLANA 1148 m2, uzbrojona, przy drodze utwardzonej, lokalizacja nieuciążliwa, Zawada gmina Turawa, 3 km. od Opola. Proponujemy Państwu dużą działkę budowlaną...

  • Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki
    Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki

    Orzesze

    • 164 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem wychodzisz na spacer obserwować malowniczy zachód słońca nad wodą - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, k...

  • Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece
    1 / 4
    Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece

    Piotrowice

    • 350 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wyjątkowy grunt inwestycyjno-siedliskowy – Piotrowice | 70 arów | potencjał, którego nie możesz zignorować Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, b...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...

  • TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha
    1 / 3
    TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha

    Ustrzesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1,10 ha. w miejscowości Ustrzesz , 3 km. od Radzynia Podlaskiego , urocza , spokojna okolica przedmieścia Radzynia. Powierzchnia 1,10ha Szerokość 26 m Typ budow...

  • Działka budowlana Rząska gm. Zabierzów, Półkole
    Działka budowlana Rząska gm. Zabierzów, Półkole

    Rząska

    • 290 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 800 m2 W REJONIE ZJAZDU Z AUTOSTRADY A4 W RZĄSCE. Działka nr 25/2 (przed podziałem) w Rząsce ujęta jest w TERENACH ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZI...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 9
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Zgorzelec

    • 4 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 246 ROD Górnik. Ul: Idzikowskiego (za torami) Działka 247 m2 cały czas uprawiana. Altana murowana.

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Ogródek działkowy ROD przy CKD
    1 / 6
    Ogródek działkowy ROD przy CKD

    Łódź

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Plantacja winogron i nowoczesny murowany domek z panelami, gładź, kryty papą, z kominem do smażenia kiełbasek, mini tarasem.Szklarnia.Dostęp do wody i prądu.

  • Działki w Sokolich Górach ! Dni otwarte 12.04!
    1 / 15
    Działki w Sokolich Górach ! Dni otwarte 12.04!

    Częstochowa

    • 19 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dni otwarte 12.04 od godziny 12 do 15! Możliwość rat 0 % Wpłać 30 % u notariusza, następnie 11 rat 0 %. Przy zakupie działki 248 m2 x 100 pln, jedyne 7440 pln, następnie 11 rat p...

  • Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje
    Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje

    Turzno

    • 212 023 zł cena
    • 4 327 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Turzno okolice Ciechocinka działka rolna o pow. 4327m², położona przez lesie, gdzie panuje miłą cicha atmosfera. Jest ona położona w spokojnej okolicyidealna dla osób ceniących ci...

  • Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów
    1 / 8
    Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów

    Hruszew

    • 160 000 zł cena
    • 24 717 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam gospodarstwo składające się z działki rolno-budowlanej o powierzchni 24717m2 oraz starego domu, położone w miejscowości Hruszew w gminie Platerów, w powiecie łosickim. Dz...

  • Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko
    1 / 6
    Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko

    Hucisko

    • 325 000 zł cena
    • 3 304 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży szeroką w całości budowlaną działkę o powierzchni 3304 m2, położoną w pejzażowym miejscu na Jurze w Hucisku w gminie Włodowice. D...

  • 1 / 3
    Działka Dębogórze ul. Rzeczna

    Dębogórze » ul. Rzeczna

    • 799 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NOWA OFERTA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka usługowa nr 334/2 położona w województwie pomorskim, powiat pucki, obręb Dębogórze.1. LokalizacjaDziałka znajduje się w Dębogórzu-Wyb...