• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Chęciny Starochęciny
    Działka Chęciny Starochęciny

    Chęciny

    • 350 000 zł cena
    • 4 350 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Starochęciny (gmina Chęciny) o powierzchni 4350 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach około: 43m x115m x 33m x 142m . Dojazd drogą asfaltow...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 9
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 33 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kameralna działka blisko Bałtyku | Naćmierz | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy udział o powierzchni 382 m2 w działce nr 110/1, położonej w spokojnej, nadmorskiej miejs...

  • Działka 3174m2 z kompleksu działek Budy Michałowsk
    Działka 3174m2 z kompleksu działek Budy Michałowsk

    Budy Michałowskie

    • 330 000 zł cena
    • 3 174 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę 3174m2 ze stawem z kompleksu działek budowlanych wśród drzew. Działka o numerze 439/35 znajdująca się w Budach Michałowskich , gmina Jaktorów. Kształt zbliżony do p...

  • Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 649 999 zł cena
    • 7 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJAN DZIAŁKA ZAGRODOWO-INWESTYCYJNA W USTRONIU MORSKIM! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołob...

  • Działka budowlana 4000 m2, Rajki, 5 km do Bielsk Podlaski
    1 / 8
    Działka budowlana 4000 m2, Rajki, 5 km do Bielsk Podlaski

    Rajki

    • 310 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, 4.000 m2 , wieś Rajki, niedaleko Bielska Podlaskiego, woj. podlaskie. - działka niezabudowana, wymiary: 80 m x 50 m, - z dwóch stron działki droga, w tym jedna...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Laliki

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lalikach koło Zwardonia. Nr działki 1866. Cena do negocjacji.

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 622 817 zł cena
    • 2 083 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę budowlano/leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Cent...

  • Działka budowlana 900 m2, Rajki, 5 km od Bielsk Podlaski
    1 / 8
    Działka budowlana 900 m2, Rajki, 5 km od Bielsk Podlaski

    Rajki

    • 108 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, 900 m2, okolice Bielska Podlaskiego, obrzeże wsi Rajki. Numer działki 152/4 i powierzchnia 0,09 ha. - Działka położona przy drodze nieutwardzonej. - Droga utw...

  • Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 11
    Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 438 800 zł cena
    • 4 388 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Centrum Kołobrzegu...

  • Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik
    1 / 10
    Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik

    Rybnik

    • 329 900 zł cena
    • 3 979 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Z...

  • Na sprzedaż działka rekreacyjna, Lenarcice
    1 / 12
    Na sprzedaż działka rekreacyjna, Lenarcice

    Lenarcice

    • 59 900 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m² (18m x 46m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. LOKALIZACJA: Lenarcice, p...

  • Ostatnie działki w Lenarcicach z dostępem do rzeki
    1 / 13
    Ostatnie działki w Lenarcicach z dostępem do rzeki

    Lenarcice

    • 119 900 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: dwie przylegające działki rekreacyjne w Lenarcicach o łącznej powierzchni 1658 m² (ok. 36 x 46 m), z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica. Działki posiadają warunk...

  • Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie
    1 / 5
    Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie

    Knyszyn-Zamek

    • 39 999 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam! Dziś na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Krypno Kościelne, Podlaskie. Numery działek to 59/15 i 59/16. Las około 40 letni z przewagą olch, wiązów i brzóz. Powierz...

  • Ostatnia działka na sprzedaż w Lenarcicach
    1 / 12
    Ostatnia działka na sprzedaż w Lenarcicach

    Lenarcice

    • 64 900 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m² (18,5m x 45m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. LOKALIZACJA: Lenarcice...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...

  • Działka budowlana 30 ar Zarzecze
    1 / 3
    Działka budowlana 30 ar Zarzecze

    Zarzecze

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Zarzeczu, która łączy świetną lokalizację, korzyst...

  • Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa
    Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa

    Skierdy

    • 6 100 000 zł cena
    • 71 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki o łącznej powierzchni około 70 000 m², mają przeznaczenie sportowo-usługowe (oznaczone m.in. symbolem 2.US/UT w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Te grun...

  • Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic
    1 / 2
    Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic

    Kozienice

    • 259 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja Oaza pod Lasem – Wyjątkowe Działki w Kozienicach, ul. Chartowa Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy dojedziesz w kilka chwil? Ta oferta łączy spokój...

  • Działka Zołcza-Ugory gm. Pacanów
    1 / 8
    Działka Zołcza-Ugory gm. Pacanów

    Zołcza-Ugory

    • 42 000 zł cena
    • 5 797 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy; o powierzchni 5797 m2; zlokalizowana w miejscowości Zołcza-Ugory w gm. Pacanów, w spokojnym, zielonym miejscu. Wokół...

  • Działka 10,8 ar z WZ, 2 km od Sędziszowa Małp.
    Działka 10,8 ar z WZ, 2 km od Sędziszowa Małp.

    Gnojnica

    • 150 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy - Gnojnica, powiat ropczycko-sędziszowski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gnojnica, powiat ropczycko-sędzi...