• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...

  • Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie
    1 / 7
    Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie

    Żaby

    • 970 000 zł cena
    • 13 330 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Żaby (okolice Grodziska Mazowieckiego). Powierzchnia 13330 m2. Na działce znajdują się dwa nieukończone budynki (200m2 i 160m2), staw o powierzchni...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Rzepiennik Strzyżewski

    • 100 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlano-rolną 18 ar w Rzepienniku, blisko nowego uzdrowiska w Ciężkowicach

  • Dzialka budowlana blisko morza na sprzedarz
    1 / 2
    Dzialka budowlana blisko morza na sprzedarz

    Osieki

    • 110 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna dzialka budowlana -jednorodzinna, zlokalizowana w miejscowosci Osieki , blisko morza. 500m do jeziora Jamno 5 minut samochodem do laz (scieszka rowerowa ) 15 minut M...

  • Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Działka Starzyński Dwór ul. Jagodowa

    Starzyński Dwór » ul. Jagodowa

    • 415 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To nie jest przypadkowy dom. To początek historii, którą ktoś już zaczął i którą można dokończyć po swojemu. Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1004 m, poło...

  • Działka Kielce rynek pierwotny ul. Solidarności

    Kielce » ul. Solidarności

    • 3 200 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 4 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta! Działka Inwestycyjna w Centrum Miasta - Niepowtarzalna Okazja!Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w samym sercu miasta, tuż obok prestiżowej Galerii Echo. Działk...

  • Działka Przybyszowy ul.

    Przybyszowy

    • 63 000 zł cena
    • 1 434 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości  Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okoli...

  • 1 / 4
    Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 89 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W sprzedaży posiadamy 2 działki w malowniczej i cichej miejscowości LECHÓWPrzy podpisaniu umowy warunkowej właściciel pokryje koszt wystąpienia o WARUNKI...

  • Działka Kielce ul. Łopuszniańska

    Kielce » ul. Łopuszniańska

    • 208 560 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie sprzedaży działki w KielcachZ przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 0.948 hektara, położoną w Kielcach przy ulicy Łopuszniańska. To doskona...

  • Działka Szewce rynek pierwotny ul.

    Szewce

    • 225 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Szewce,Działka o numerze 208/4, powierzchni 1850m2, Dojazd do działki drogą utwardzoną.MEDIA:- prąd...

  • Działka Rybianka ul.

    Rybianka

    • 180 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 9200m2 w RybiankachCicha i spokojna okolica a zarazem blisko do miasta SzydłowiecDziałka jest zabudow...

  • Działka Kielce ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka...

    Kielce » ul. Zbigniewa

    • 255 000 zł cena
    • 1 823 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną w Kielcach, dzielnica Niewachlów ul. Kruszelnickiego o powierzchni 1823 mkw. w kształcie prostokąta. Działka w miejscowym planie zagospodarowania prz...

  • 1 / 3
    Działka Styków ul. Kościelna

    Styków » ul. Kościelna

    • 395 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **TYLKO W NASZYM BIURZE**W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "Piachy" w Starachowicach.Działka ma...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 115 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudow...

  • Działka Liniewo ul.

    Liniewo

    • 429 000 zł cena
    • 2 059 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁKI NAD JEZIOREM LINIEWSKIM WRAZ Z DOMKIEM HOLENDERSKIM !!Miejscowość Liniewo, woj. pomorskie, pow. kościerskiCechy:- pow. 2059m2-...

  • 1 / 3
    Działka Zagnańsk rynek pierwotny ul. Spokojna

    Zagnańsk » ul. Spokojna

    • 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS !!!Działka o powierzchni 2000m2, numerze 321 obręb 0011 położona w pierwszej lini zabudowy przy drodze asfaltowej.Nieruchomość jest idealną opcją pod budowę domu.Szerok...

  • Działka Oksa rynek pierwotny ul. Leśna

    Oksa » ul. Leśna

    • 380 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS***Działka z domem parterowym 7400m2. Dom ma powierzchnie około 40m2. Do domku zostały doprowadzone media, przed domem jest również hydrant.Na działce tuż obok domu z...

  • Działka Zakrucze rynek pierwotny ul.

    Zakrucze

    • 298 000 zł cena
    • 8 116 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8116 m², położona w malowniczej miejscowości Zakrucze, gmina Małogoszcz, powiat Jędrzejowski. Charakterystyka działki:• Powierzchnia: 8116 m²• Wym...

  • Działka Kielce ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 690 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***W ofercie sprzedaży posiadamy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu Usługowym.nieruchomość Znajduje się w Kielcach przy ulicy Ściegiennego.Działka posiada...