• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków
    Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków

    Pągowiec

    • 85 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjno-wypoczynkowa o pow. 505 m2 położona w miejscowości Pągowiec gm. Raków. Działka położona w malowniczej okolicy, wśród lasu, ok. 220m od linii brzeg...

  • Działka ROD Elbląg
    1 / 9
    Działka ROD Elbląg

    Elbląg

    • 10 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Elbląg ul. Podchorążych, prawo do dzierżawy działka nr 19 o powierzchni 540 mkw. położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Im. "Obrońców Poczty Gdańskiej" w Elb...

  • Działka budowlana w miejscowości Braciszów
    1 / 6
    Działka budowlana w miejscowości Braciszów

    Braciszów

    • 140 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazyjnie sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Braciszów położonej w bardzo atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość położona jest przy granicy z Czechami w odległości ok. 4 km od...

  • Atrakcyjna działka budowlana Komparzów 20 ar
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana Komparzów 20 ar

    Komparzów

    • 140 000 zł cena
    • 2 012 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w sercu natury – Komparzów! Zainwestuj w swoje marzenia o domu w spokojnej, malowniczej okolicy! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2012 m² w ur...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Stasiopole

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stasiopole gm.Wołomin dwie działki razem. Naprzeciwko Natura 2000 więc nic się nie wybuduje. Cena do negocjacji.

  • działki budowlane w Sądzi
    1 / 2
    działki budowlane w Sądzi

    Sądzia

    • 110 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Sądzia, w gminie Włoszakowice. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, na...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena
    Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena

    Boża Wola

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Boża Wola gm. Mielec , o powierzchni 19,00 a . Zjazd z drogi publicznej (asfalt). Działka posiada dostęp do następujących mediów : w działce kana...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Niepołomice działka budowlana przy Puszczy
    1 / 8
    Niepołomice działka budowlana przy Puszczy

    Niepołomice

    • 475 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Niepołomicach - Sitowcu - położona w bliskiej odległości od Puszczy Niepołomickiej Powierzchnia działki ok. 10,9 a, kształt działki prostokątny z bezpośrednim...

  • Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo
    Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo

    Księży Dwór

    • 129 000 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w malowniczym Księżym Dworze - Twój kawałek raju! Wyobraź sobie poranne spacery po zielonych łąkach, świeże powietrze Warmii i Mazur, a wszystko to na własnej...

  • Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo
    1 / 12
    Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo

    Chrztowo

    • 179 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sprzedaży działka o powierzchni 1579m2 z widokiem na jezioro. Działka znajduje się pomiędzy 3 jeziorami w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy. Idealnie nadaje się zarówno pod...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo

    Gleźnowo

    • 135 600 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZRWACJA- NOWA CENA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckie...

  • Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska
    Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska

    Oleśnica

    • 239 999 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, Lucień Na sprzedaż działka budowlan...

  • Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo
    1 / 12
    Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo

    Stara Kiszewa

    • 179 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• działki letniskowe
    1 / 4
    działki letniskowe

    Chłopowo

    • 52 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne pod zabudowę całoroczną, działki położone w pobliżu jezior i lasów . Energia elektryczna w drodze przy działkach. Spokój do wypoczynku, raj do wędkowan...

  • Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia
    1 / 7
    Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia

    Groszowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA w Groszowicach Nr 232/5 pow. - 1.050 m2 ; CENA -105.000 PLN + Nr 232/4 - Dojazd 1.071 m2 /50%/ ; CENA - 5.000 PLN. Działka posiada - Warunki zabudowy ważne DECYZJA Nr 183...

  • 1 / 2
    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę

    Złota

    • 274 240 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę w miejscowości Złota, gm. Czchów, powiat brzeski woj. małopolskie To oferta dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale miejs...

  • Urokliwa działka pod dom jednorodzinny Kosowo.

    Kosowo » ul. Za Rzeką

    • 230 080 zł cena
    • 1 438 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż gm. Przodkowo miejscowość Kosowo, ul. Za Rzeką.Idealna działka pod dom jednorodzinny z mediami w drodze. Płaska działka p...

  • Działka Kościelec

    Kościelec

    • 70 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka z domem do rozbiórki/ generalnego remontu. Media : prąd na działce, studnia, w najbliższej odległości wodociąg. Studium MR - obszar zabud...