• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czarna
  • Karsin
  • Trzcianka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olszanka

(1)
  • Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)
    1 / 5
    Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)

    Olszanka

    • 50 000 zł cena
    • 509 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej ROD - Olszanka ( woj. pomorskie Gmina Przywidz), ul. Porzeczkowa OPIS Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej na te...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Drzewina ul.

    Drzewina

    • 399 000 zł cena
    • 31 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki role w powiecie Gdańskim, Gmina Trąbki Wielkie, które składają się z 3 działek:-nr 42 o pow. 0,74ha-nr 43 o pow. 1,14ha-nr 44 o pow. 1,23ha-do działek prowadzi droga grunto...

  • Działka z WZ pod zabudowę jednorodzinną, GD-35min

    Sucha Huta

    • 119 000 zł cena
    • 1 995 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży jest interesująca działka z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, znajdująca się...

  • Działka Mierzeszyn ul. Leśna

    Mierzeszyn » ul. Leśna

    • 249 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Mierzeszyn. Jest to wieś w położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie, ok. 30 km na południowy zach...

  • 2 domy w tej cenie!
    1 / 20
    2 domy w tej cenie!

    Cząstkowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Miłowo ul.

    Miłowo

    • 649 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działki położone w Miłowie oddalone zaledwie 25 min jazdy od Gdańska! Położona w otoczeniu lasów, pięknych miejsc pełnych zieleni, nad samym  Jeziorem Przywidzkim !!! D...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 340 956 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 376 500 zł cena
    • 5 020 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł1/2...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 347 840 zł cena
    • 4 348 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2   cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2   cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2   cena: 75zł/m2 = 376 50...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 322 300 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Mierzeszyn ul. Leśna

    Mierzeszyn » ul. Leśna

    • 981 040 zł cena
    • 12 263 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA:Na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m² (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd...

  • Działka Mierzeszyn ul. Polna

    Mierzeszyn » ul. Polna

    • 150 000 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1311 m2 zlokalizowana w miejscowości Mierzeszyn (gmina Trąbki Wielkie) położonej 28...

  • Dom Mierzeszyn ul. Ukośna

    Mierzeszyn » ul. Ukośna

    • 999 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- jasne, przestronne wnętrze- duża ilość miejsc do przechowywania- duża działka- bliskość komunikacji!- garaż w bryle budyn...