• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Jaworznia rynek pierwotny ul.

    Jaworznia

    • 180 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów.Specyfikacja działki:- powierzchnia:945m2,- kszt...

  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • Działka Szemud ul. Mercerstwo

    Szemud » ul. Mercerstwo

    • 154 000 zł cena
    • 1 283 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB BLIŹNIAKA w miejscowości Szemud, woj. pomorskie Parametry:- pow. 1283 m2- MPZP pod zabudowę jednorodzinną- - przyłącza, e...

  • Działka Szemud ul. Mercerstwo

    Szemud » ul. Mercerstwo

    • 145 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB BLIŹNIAKA w miejscowości Szemud, woj. pomorskie Parametry:- pow. 1210 m2- MPZP pod zabudowę jednorodzinną- przyłącza, ele...

  • Działka Lipa ul.

    Lipa

    • 89 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W ofercie sprzedaży posiadamy działkę rolno-budowlaną w malowniczej okolicy miejscowości LIPA pare minut drogi od SOBKOWA Działka o rozmiarze około 8600...

  • Działka Celiny rynek pierwotny ul.

    Celiny

    • 249 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4 hektara, położoną w bardzo wygodnej  miejscowości Celiny, powiat kielecki, gmina Chmielnik. Nieruchomość skład...

  • 1 / 2
    Działka Podchyby ul.

    Podchyby

    • 240 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    * * * TYLKO W NASZYM  BIURZE * * *W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 4500m2 w cichej i zielonej okolicy.Istnieje możliwość kupna całej działki lub 1500m2 czy 3000m2.Dzięki...

  • Działka Zielony Grąd ul.

    Zielony Grąd

    • 2 300 000 zł cena
    • 44 411 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu gruntów pod inwestycję o pow. 44.411 m2 w idealnej lokalizacji, czyli z szybkim wyjazdem na drogę szybkiego ruchu  S7 w kierunku Gdańska i Warszawy.UWAGA !! Cen...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 125 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny !Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 4200 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudo...

  • Działka Celiny ul.

    Celiny

    • 295 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 35 000 m2, w jednym kawałku położoną w malowniczej miejscowości Celiny gmina Raków. Wjazd na działkę z...

  • Sprzedam działkę
    1 / 16
    Sprzedam działkę

    Darłowo

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr. 6/33 w Darłowie Zach. 1000 m² , ok. 800 m od morza w pobliżu ul. Lotników Morskich. Żeby dostać się na plażę, autem ok. 1800m, pieszo ok. 1500 m . Działka jes...

  • DZIAŁKA ROD do oddania
    1 / 4
    DZIAŁKA ROD do oddania

    Brzeg

    • 6 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD w Brzegu,przy ul. Małujowickiej ,na Międzytorzu, możliwość zagospodarowania według własnego pomysłu,drzewa owocowe,agrest,porzeczka,reszta do zrobienia,domek(kominek by...

  • Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 500 m2 w Strzelinie
    1 / 12
    Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 500 m2 w Strzelinie

    Strzelin

    • 290 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość zabudowana jest budynkiem byłej stołówki Cukrowni Strzelin (a następnie restauracji) o pow. użytkowej 514,60m2 i gospodarczym o pow. użytkowej 22,13m2 położona w Strze...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐
    1 / 9
    ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę
    1 / 3
    Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę

    Gniezno

    • 1 102 400 zł cena
    • 4 240 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta ofert...

  • Działka budowlana Strzyżewice,
    Działka budowlana Strzyżewice,

    Strzyżewice

    • 179 000 zł cena
    • 3 152 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana  w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy    o powierzchni 3152 m2.  numer działki 1032/7 W MPZP oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna...

  • Działki budowlane z WZ – Porbady, spokój
    1 / 4
    Działki budowlane z WZ – Porbady, spokój

    Porbady

    • 300 500 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z warunkami zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Działki budowlane z warunk...

  • Działki z WZ w trakcie – Porbady, duże metraże
    1 / 2
    Działki z WZ w trakcie – Porbady, duże metraże

    Porbady

    • 310 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duże działki z wnioskami o warunki zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju oraz realnego potencjału inwestycyjnego. To także szansa na reali...

  • Sprzedam siedlisko z lasem lub bez
    1 / 13
    Sprzedam siedlisko z lasem lub bez

    Michałówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 463 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    woj. Lubelskie powiat lubartowski gmina Abramów wieś Michałówka. Dom 67 m² dwa pokoje, kuchnia i duża sień I piwnica. Dach wymieniony, a reszta do remontu. Media prąd I siła, woda...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wiżajny

    • 70 000 zł cena
    • 9 244 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Kamionka gm.Wiżajny o powierzchni 9244 m² .Dojazd drogą gminną Możliwości uzyskania warunków zabudowy.