• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 275)
  • Działka Dąbrowa Górnicza Trzebiesławice

    Dąbrowa Górnicza » Trzebiesławice

    • 520 000 zł cena
    • 33 018 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża szeroka działka w spokojnej okolicy ulicy Mieszka I w Dąbrowie Górniczej. Obszerny teren o powierzchni 3,3 ha , teren z kilkoma drzewami iglastymi i brzozami, płaski, wjazd z...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU

    Budy Wolskie

    • 390 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia działki do wydzielenia 3000 m2 lub 6000 m2 dla dwóc...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 195 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.DZIAŁKA JEST W TRAKCIE PODZIAŁU, A WIĘC ISTNIEJE JESZC...

  • Działka 1030 m Budy Mszczonowskie

    Budy Mszczonowskie

    • 188 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobra cena !!. Działka usytuowana przy drodze gminnej - druga linia zabudowy Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren je...

  • Działka Sochaczew ul. Podgórna

    Sochaczew » ul. Podgórna

    • 250 000 zł cena
    • 1 498 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - ul. Podgórna, SochaczewNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1498 m², położona w Sochaczewie przy ul. Podgórnej. Nieruchomość znajduje się w...

  • Mrągowo, działka 1300m2, Probark
    1 / 5
    Mrągowo, działka 1300m2, Probark

    Probark

    • 84 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie.   NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO.   Działka budowlana 1300 m² – 400 m od jeziora Probark...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD „Hutnik” – Konin, ul. Staromorzysławska. Na sprzedaż zadbana działka ogrodowa o powierzchni ok. 470 m², położona na terenie ROD „Hutnik” w Koninie przy ul. Sta...

  • Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce
    Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 60 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Kompaktowa działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę - Turza Śląska ul. Mszańska! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 311 m² - doskonała pr...

  • Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D
    1 / 3
    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D

    Brzeźnio

    • 264 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczętą budową. Działka uzbrojona w media prąd i woda w działacie. Wymiary 60x50m Aktywne pozwolenie na budowę dla budynku parterowego z...

  • Działka nad jeziorem Tarnobrzeskim
    1 / 8
    Działka nad jeziorem Tarnobrzeskim

    Tarnobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nad jeziorem tarnobrzeskim o powierzchni 39ar , z planem zagospodarowania pod usługi turystyki. Dojazd drogą utwardzoną, uzbrojona , oddalona od plazy około 250m.

  • Sprzedam dzialki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam dzialki budowlane

    Leontyna

    • 120 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane po 1000m Leontyna gm Jakubów 10min min samochodem od Mińska Maz .Działka posiada warunki zabudowy księgę wieczysta i udział w drodze W miejscowości blis...

  • Sprzedam działki okazja gołąb gm Puławy 2,59ha złoża zamiana
    1 / 6
    Sprzedam działki okazja gołąb gm Puławy 2,59ha złoża zamiana

    Puławy

    • 100 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania tanio działki nad jeziorem Nury i Borowiec. Działki rolne, bliska okolica jeziora Borowiec (z linią brzegową jeziora)zazwyczaj sucha, okolica jeziora Nury sucha...

  • Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3
    1 / 12
    Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3

    Skwierzyna

    • 4 000 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam l 4 hale o łącznej powierzchni 5.200 m 2 o wysokości od 3 m do 5 m. Wyposażone w prąd, gaz ziemny,4 studnie głębinowe, drogi dojazdowe .Położone 30m od wybudowanej drogi...

  • Działka budowlana Dąbrówka Kościelna, przy lesie, media
    1 / 8
    Działka budowlana Dąbrówka Kościelna, przy lesie, media

    Dąbrówka Kościelna

    • 323 680 zł cena
    • 2 312 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaję bezpośrednio! Bardzo dobra inwestycja!!! Mam na sprzedaż – działkę budowlaną położoną w Dąbrówce Kościelnej bezpośrednio przy lesie wchodzącym w skład Puszczy Zielonki. P...

  • Działka rolna Jordanów Śląski,
    Działka rolna Jordanów Śląski,

    Jordanów Śląski

    • 99 000 zł cena
    • 2 716 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m², położona w miejscowości Jordanów Śląsk...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 99 935 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 800 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m² (oznaczona literą C), położo...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów

    Miedźna

    • 359 411 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 3270 m² z pozwoleniem na 3 domy | Miedźna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3270 m² (A+B+C), położon...

  • Działka widokowa w Rabce Zdrój
    1 / 8
    Działka widokowa w Rabce Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 425 000 zł cena
    • 5 119 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 5119 m² RABKA-ZDRÓJ (SŁONE) | INWESTYCJA W GRUNT | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE Z WIDOKIEM I PERSPEKTYWĄ WZROSTU WARTOŚCI Na sprzedaż DZIAŁKA ROLNA POŁOŻON...