• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 275)
  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Gilowicach w atrakcyjnej miejscowości cenionej za kameralny charakter, wygodne położenie oraz bliskość terenów zielonych. Numer działki: 50...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 135 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Cieszyn ul. Zagrodowa

    Cieszyn » ul. Zagrodowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukając idealnej działki pod budowę własnego domu chcemy aby miała ona: dostęp do wszystkich mediów, była w kształcie kwadratu lub prostokąta, nasłoneczniona, luźna zabudowa nowyc...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Wilamowice

    Wilamowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skoczów, Wilamowice ,działki budowlane WSZYSTKIE MEDIA W GRANICY Działki o dużym potencjale, nasłonecznione, otoczone zielenią , luźna zabudowa domów jednorodzinnych, blisko pr...

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ustroń ul. Ślepa

    Ustroń » ul. Ślepa

    • 221 600 zł cena
    • 554 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 554 m z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ustronia w...

  • Działka Ustroń ul. Wiślańska

    Ustroń » ul. Wiślańska

    • 418 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo-handlową w idealnej lokalizacji, tuż przy drodze wojewódzkiej 941. Ze względu na położenie i bardzo dobrą komunikację jest to idealna nier...

  • 1 / 2
    Działka Ustanów ul. Główna

    Ustanów » ul. Główna

    • 480 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 439 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: Ustanów, ul. GłównaOPIS NIERUCHOMOŚCI:Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Działka Pszów ul. Niepodległości

    Pszów » ul. Niepodległości

    • 2 077 900 zł cena
    • 9 445 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9445 m², położona w centrum miejscowości Pszów. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - z jednej strony zapewnia szybki do...

  • Działka Radlin ul.

    Radlin

    • 645 000 zł cena
    • 7 946 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7946 m² w  Radlinie. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, o regularnym kształcie (ok. 17x398×24x400 m), co daje szerokie możliwości zago...

  • Działka Tumlin-Wykień rynek pierwotny ul.

    Tumlin-Wykień

    • 140 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m², położona w miejscowości Tumlin Wykień, zaledwie 7 km od granicy Kielce i około 15 minut jazdy samochodem do centrum m...

  • 1 / 3
    Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 239 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam  na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice,  gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...

  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 180 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka w sercu gór świętokrzyskich!Działka budowlana o powierzchni 1066 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kiel...

  • Działka Wysin ul.

    Wysin

    • 780 000 zł cena
    • 9 110 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA/SIEDLISKOWA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY DOMU JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziała nr 506/1 położona jest we wsi WYSIN gmina Liniewo, powiat KOŚCIERSKICisza, spok...

  • Działka rolna Liski gm. Stare Juchy jezioro Garbas

    Liski

    • 70 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną we wsi Liski w okolicy jeziora Garbas, w gminie Stare Juchy, około 2 km od wsi gminnej Stare Juchy i...

  • Działka budowlana ,centrum miasta
    1 / 8
    Działka budowlana ,centrum miasta

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, centrum miasta. ogrzewanie CO systemowe -sieć miejska PGK Radomsko ul. Wilsona 7 , blisko centrum , wszystkie media woda , gaz sieciowy, kanalizacja, prąd , in...