• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Wólka

    • 85 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę we wsi Białka Kolonia nr 061004_2,0004,836/1 o pow 1,16ha-rolna oraz działki we wsi Wólka Bielecka nr kw lu15/00045089/1 nr dz 061004_2,0021,49/1 oraz działk4ę n...

  • Działka Samsonów ul.

    Samsonów

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 0,5 ha, położoną w cichej i zielonej części Samsonowa, w gminie Zagnańsk.OkolicaDziałka znajduje się w otoczeniu pól i luźnej zabudowy jed...

  • Działka Połomia Granice ul. Podgórna

    Połomia » ul. Podgórna

    • 690 000 zł cena
    • 9 072 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9072 m² położona w miejscowości Połomia (gmina Mszana), w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną. Nieruchomoś...

  • Działka Solec-Zdrój ul.

    Solec-Zdrój

    • 118 000 zł cena
    • 27 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam do sprzedaży 2 działki rolne o łącznej powierzchni 2,79 ha w miejscowości Zagorzany koło Solca Zdroju.Specyfikacja działek:1) Powierzchnia:* działka nr 13 - powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka Przybyszowy Staw ul.

    Przybyszowy

    • 5 800 000 zł cena
    • 332 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE *** UNIKATOWA OKAZJA INWESTYCYJNA: 33,26 HA POD RESORT SPORTOWO-REKREACYJNYCzęść działki jest pod zabudowe jednorodzinnąZ przyjemnością prezentujemy ofert...

  • Działka Wodzisław Śląski ul. Strażacka

    Wodzisław Śląski » ul. Strażacka

    • 250 000 zł cena
    • 3 549 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego, w pobliżu ul. Strażackiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu pól, lasów or...

  • Działka Życiny ul.

    Życiny

    • 195 750 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka 783 m² w Życinach - bliżej zalewu Chańcza już się nie da!Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od zgiełku? Ta działka to prawdziwa perełka - położona w spokojnej...

  • Działka Puck (gw) Gnieżdżewo ul. Polna

    Puck » ul. Polna

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m,...

  • Duża działka w Przemoczu.

    Przemocze

    • 135 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960 m², poło...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 90 150 zł cena
    • 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 601m2, wymiary od drogi szerokość 34,8m, w głąb 17,5m. Działka jest płaska p...

  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż Gdańsk Kokoszki

    Gdańsk » Kokoszki

    • 580 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Gdańsk, dzielnica Kokoszki.Działka znajduje się w części dzielnicy, która ma zapewniony...

  • 1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane w zaciszu-słoneczne

    Lisewiec

    • 380 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych, którą kierujemy do miłośników spokoju oraz wszechogarniającej natury, osób które cenią niczym niezakłóconą ciszę, jednocześn...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Działka budowlano-zagrodowa Poręba Radlna!

    Poręba Radlna

    • 319 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.30 arów stanowi część zagrod...

  • Działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra – idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja.Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m²) Nierucho...

  • 1 / 4
    Działka Kalisz Sulisławice

    Kalisz » Sulisławice

    • 293 940 zł cena
    • 1 633 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy atrakcyjną działkę w Sulisławicach, czyli w świetnej lokalizacji, cisza i spokój, a jednocześnie centrum w niedużej odległości. Powierzchnia wynosi 1633 m2, działka na pla...

  • Działka Kalisz

    Kalisz

    • 69 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Polecamy atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 600m2 na ROD na Złotych Łąkach. Na terenie działki spory domek murowany (pow. ok. 35-40m2), w którego skład wchodzi przedsione...

  • Działka Kalisz

    Kalisz

    • 420 000 zł cena
    • 1 355 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę na osiedlu Majków. Teren o powierzchni 1355m2 z pozwoleniem pod zabudowę jednorodzinną. Na działce znajduje się domek z płyty obornickiej o metrażu 34m...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Nowej Jastrząbce!!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana