• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 275)
  • Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki

    Jeziorzany

    • 225 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA / 9 ARA / PŁASKA / SPOKOJNA OKOLICA / JEZIORZANY / GMINA LISZKI / POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane techniczne: ❓ ✅ ✔ Działka: 9 arów budowlana ✔ Kszt...

  • Działka budowlana Spalona gm. Kunice, Lipowa
    Działka budowlana Spalona gm. Kunice, Lipowa

    Spalona

    • 140 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1808 m² - SPALONA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1808 m², położona w spokojnej części miejscowości Spalona. NAJWAŻNIEJSZE ATUTY: - duża powierzchnia...

  • Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...

  • „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”
    1 / 5
    „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”

    Mielec

    • 31 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną Nr 83 – teren ROD „LOTNIK” w Mielcu. Powierzchnia działki to standardowe 3 ary . Domek jest drewniany z dobudowanym pomieszczeniem gospodarczym, Na dz...

  • Nieruchomość gruntowa z własnym lasem
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa z własnym lasem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 80 000 zł cena
    • 12 055 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA REKREACYJNO-INWESTYCYJNA 12 055 m² KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | TEREN ZALESIONY | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE WŚRÓD NATURY Z PRZESTRZENIĄ I MOŻLIWOŚCIAMI ROZWOJU Na s...

  • Działka w lesie blisko jeziora z budynkami
    1 / 16
    Działka w lesie blisko jeziora z budynkami

    Wałcz

    • 159 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lesie z potencjałem na Twój azyl. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takim miejscem jest właśnie ta działka – położona w Wałczu Pierwszym, kilom...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 129 675 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1230 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1230 m² (oznaczona literą B), poło...

  • Działka Tylmanowa
    1 / 9
    Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 140 000 zł cena
    • 2 374 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Powierzchnia: 2374 m² Wymiary: 46m × 51m Działki ewidencyjne: 3582, 3583, 3584 Przeznaczenie MPZP: terenów mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego z usługami podstawowymi Nach...

  • Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga
    1 / 4
    Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga

    Werdun

    • 299 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3216 m kw. położonej w malowniczej spokojnej okolicy, to jest w miejscowości Werdun. Dzia...

  • Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno

    Nowe Wągrodno

    • 826 000 zł cena
    • 32 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż świetna działka inwestycyjna o pow. 32 510 m.kw. w miejscowości Nowe Wągrodno. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie kilku nowych domów, bezp...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 16,67 ara w Bieśniku 1186S/2026

    Bieśnik

    • 110 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 16,67 ara (1667 m²), położona w Bieśniku (gm. Łużna, powiat gorlicki). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Widawa

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 8 421 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka rolno budowlana nr.dzialki 320 dostep praktycznie do wszystkiego czego dusza zapragnie

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Busko-Zdrój

    • 4 750 000 zł cena
    • 13 560 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow 13560m2 położona w obrębie 09 miasta Busko-Zdrój w strefie B uzdrowiska.W 2008r. został uchwalony PZP dla tej części miasta ;Uchwała Nr. XX /240/2008.D...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 299 000 zł cena
    • 2 822 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękna duża działka wśród nowej zabudowy jednorodzinnej położona w miejscowości Góra Siewierska w gminie Psary Działka o powierzchni 2822m2 wymiarach 24m od ulicy, po bokach 112,...

  • 1 / 4
    Działka Salino ul.

    Salino

    • 199 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Salino to kaszubska wieś letniskowa położona w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino nad jeziorem Salino. Miejscowość leży w obrębie "Choczewsko-Salińskiego Obszaru...

  • 0%, działka budowlana z domem letniskowym

    Nowe Załubice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 z drewnianym...

  • Działka Długosiodło ul.

    Długosiodło

    • 829 000 zł cena
    • 2 818 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne siedlisko położone godzinę drogi z Warszawy z prywatnym dostępem do wody - oferta dla konesera wyjątkowych miejscSą nieruchomości, które spełniają oczekiwania… i są taki...

  • Działka budowlana Lichwin - gm. Pleśna!

    Lichwin

    • 99 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna. Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co d...

  • Działka budowlana Lichwin - gm. Pleśna!

    Lichwin

    • 89 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna.Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co da...

  • Działka Ustroń

    Ustroń

    • 258 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukając idealnej działki pod budowę własnego domu chcemy aby miała ona: dostęp do wszystkich mediów, była w kształcie kwadratu lub prostokąta, nasłoneczniona, luźna zabudowa nowyc...