• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 298)
  • Duża działka z budynkiem gospodarczym – 80 arów, Sędziszowa

    Sędziszowa

    • 115 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni ok. 80 arów o charakterze budowlano-rolnym, położona w miejscowości Sędziszowa (gm. Bobowa). To idealna propozycja dla osób szukających prywa...

  • Sprzedam działkę

    Kędzierzyn-Koźle

    • 42 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w Kędzierzynie Koźlu na osiedlu Blachownia Śląska w ogrodach działkowych ROD Przyjaźń działka jest ogrodzona na działce są drzewka owocowe krzewy drzewa ozdobne kw...

  • Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz nietuzinkowej działki-oazy spokoju i relaksu, a może jesteś miłośnikiem łowiectwa lub jeździectwa-ta nieruchomość czeka właśnie na CIEBIE!Przedstawiamy ofertę sprze...

  • Działka Badowo-Dańki ul.

    Badowo-Dańki

    • 290 000 zł cena
    • 3 019 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 3010 m² oraz 3019 m² , położone w miejscowości Badowo-Dańki (gmina Mszczonów, powiat żyrardowski).Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarow...

  • 3 działki rolne na sprzedaż | Skrzyszów | 1,56 ha

    Skrzyszów

    • 89 000 zł cena
    • 15 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 1,56 ha, położonych na terenie Skrzyszowa. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miejscowości. Oferta skier...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 840 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana 22,48a Lednica Górna tuż obok Wieliczki. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22,48 ara, składająca się z dwóch działek:...

  • 1 / 2
    Działka budowlana 800 m² – Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujący...

  • 1 / 3
    Działka rolna - Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 65 000 zł cena
    • 4 312 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących dzia...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren...

  • Działka rekreacyjna 330m2 Wrocław
    1 / 16
    Działka rekreacyjna 330m2 Wrocław

    Wrocław

    • 32 800 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 330m2 , położona we Wrocławiu w dzielnicy Pilczyce, w bardzo dobrej lokalizacji - blisko stadionu. Działka wymaga przygotow...

  • Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2
    1 / 8
    Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2

    Przezmark

    • 154 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w kompleksie działek "Osada Jezioro Motława" numer 15 w Przezmarku, media: wodociąg (studzienka z licznikiem na działce), prąd w trakcie realizacji) Przezmark...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną
    1 / 6
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną

    Kukawki

    • 60 120 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kukawkach (pow....

  • Wyszebórz działka inwestycjna z warunkami 2,6 ha
    1 / 4
    Wyszebórz działka inwestycjna z warunkami 2,6 ha

    Wyszebórz

    • 1 450 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta 445/9434/OGS. Cena wstępna do negocjacji w zależności czy sprzedaż całości czy części terenu. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2,60 ha położona w miejsc...

  • Kielce Klecka działka 1043 m2
    1 / 10
    Kielce Klecka działka 1043 m2

    Kielce

    • 249 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 1043 m², ul. Klecka, Kielce ( możliwość zakupu drugiej sąsiedniej działki o tych samych parametrach) Typ nieruchomości: działka budowlana Forma włas...

  • Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce
    1 / 7
    Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce

    Biertowice

    • 1 999 000 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA – TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m², położoną w strategicznej lokalizacji – tuż p...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów
    1 / 16
    Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów

    Stara Jedlanka

    • 115 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Stara Jedlanka, gmina Uścimów, powiat lubartowski. Możliwość zakupu razem lub osobno. Działka A Powierzchnia: 18 arów (180...

  • Grójec miasto, działka zabudowa jednorodzinna
    1 / 3
    Grójec miasto, działka zabudowa jednorodzinna

    Grójec

    • 283 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI TYLKO BEZPOŚREDNIO, POSREDNIKOM DZIEKUJE, (dzwoń tylko jak masz klienta!) Jeśli widzisz to ogłoszenie na Lento, nie dzwoń pytać czy aktualne. Działka budowlana...

  • Działka budowlano - rolna w miejscowości Grywałd
    1 / 11
    Działka budowlano - rolna w miejscowości Grywałd

    Grywałd

    • 539 000 zł cena
    • 6 161 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 6161 m² | WIDOK NA PIENINY GRYWAŁD | GM. KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I PANORAMA GÓR Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 616...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD

    Gdynia

    • 43 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry mam do sprzedania prawo do działki ROD im. Mikołaja Reja w Gdyni 4 km od plaży Babie Doły. Domek drewniano -murowany (pokój, sypialnia, kuchnia -umeblowanie, lodówko-z...