• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działki nad Morzem
    1 / 5
    Działki nad Morzem

    Kukinka

    • 135 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuję atrakcyjne działki na sprzedaż położone 5 km od morza w miejscowość Kukinia na terenie gminy Ustronie Morskie Działki posiadają media : woda, prąd, kanalizacja oraz...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...

  • Działka inwestycyjna Ostrołęka|projekt MPZP|duży potencjał
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Ostrołęka|projekt MPZP|duży potencjał

    Ostrołęka

    • 699 000 zł cena
    • 6 439 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna Ostrołęka | projekt MPZP | duży potencjał Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Ostrołęce, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Dzi...

  • Działka ROD 364m2 , ul. Wojska Polskiego , domek , prąd woda
    1 / 4
    Działka ROD 364m2 , ul. Wojska Polskiego , domek , prąd woda

    Zawiercie

    • 29 900 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD. Powierzchnia 364 m2. Ogródki przy Wojska Polskiego - ROD " Metalowiec " , naprzeciw Orlen. Na działce posadowiony mały domek. Na działce znajduje się prąd i w...

  • Urokliwe ustronie w górach blisko Krakowa, z dobrym dojazdem
    1 / 11
    Urokliwe ustronie w górach blisko Krakowa, z dobrym dojazdem

    Harbutowice

    • 325 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    30 km od Krakowa, od Rynku 40 min. samochodem. M-ść Harbutowice. Działka nr 3569/5. Budowlana Plan miejscowy + na geoportal wszystkie informacje. Dość regularny kształt niby pro...

  • ROD MIECZYK WROCŁAW Ogród Bardzo Przestronny Świetny Stan!
    1 / 14
    ROD MIECZYK WROCŁAW Ogród Bardzo Przestronny Świetny Stan!

    Wrocław

    • 99 900 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa dzierżawy do działki Rod Mieczyk we Wroclawiu. Główne zalety działki: - metraż 685m2( są to dwie połączone ze sobą osobne działki)- ogromne możliwości oraz teren na...

  • 1 / 4
    Dzialka Handlowo-uslugowa-produkcja-magazyn z potencjalem

    Radzyń Podlaski

    • 1 930 000 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam dzialke handlowo-uslugowa o powierzchni 21537m2 w Radzyniu Podlaskim. Dzialka polozona przy granicy miasta Radzyn Podlaski przy glownej drodze DK63 w poblizu znajduje sie...

  • Działka rekreacyjna nad Jeziorem Pierwoj

    Kamionka

    • 320 000 zł cena
    • 2 866 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Pierw oj w miejscowości Kamionka 11-300 Biskupiec w woj. Warmińsko-mazurskim. Działka o pow.2866 m² z linia brzegowa do jeziora. Dojazd do dz...

  • 1 / 4
    Dzialka Budowlana

    Zabrodzie

    • 275 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości Zabrodzie 11-300 Biskupiec 3 km. od Biskupca i drogi DK 16 Olsztyn - Mrągowo. Na działce znajduje się Budynek Gospodarczy o powierzchni użytkowe...

  • Działka Łoś

    Łoś

    • 1 400 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Prz...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wardzyn

    • 225 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1059 m² – Wardzyn, gm. Brójce | asfalt, media, blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 m² położona w miejscowości Wardzyn (gmina Brójce), w...

  • Działka nad morzem Ustronie Morskie
    1 / 5
    Działka nad morzem Ustronie Morskie

    Wrocław

    • 315 180 zł cena
    • 3 708 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3708m2. nr działki 531/3 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następując...

  • Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)
    1 / 2
    Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)

    Pawęzów

    • 320 000 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy: dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wo...

  • Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO
    1 / 11
    Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO

    Wargowo

    • 70 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Wargowie - Idealna Inwestycja w Spokojną Okolicę. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budo...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Działka w Ogrodzie Rodzinnym Jarzębinka w Radomiu
    1 / 6
    Działka w Ogrodzie Rodzinnym Jarzębinka w Radomiu

    Radom

    • 30 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z domkiem murowanym ze studnią i wodą wielkość 400m2 Działka rekreacyjna ogrodzona wewnątrz wyposażona w meble i kuchnię .Opłacony jest wpis na prąd. Kontakt telefoniczny-...

  • Działka budowlana Gościno, Kolejowa
    Działka budowlana Gościno, Kolejowa

    Gościno

    • 146 895 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w cenie 105,- zł za 1 m2 powierzchni są położone w Gościnie między ul. Kolejową / ul. Sosnową / i ul. Jarzębinową. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanyc...

  • Działka ROD Konwalia 500m2 Mokra Prawa / Skierniewice
    1 / 11
    Działka ROD Konwalia 500m2 Mokra Prawa / Skierniewice

    Skierniewice

    • 42 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę rekreacyjną położoną w ROD Konwalia Mokra Prawa / Skierniewice o powierzchni 500 m2. Działka na zewnętrznym obrzeżu - własna furtka. Domek murowany do remo...