• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działka pod budowę garażu

    Lubań » ul. Jagiellońska

    • 25 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubań, dnia 20 kwietnia 2026 roku GGNiR.6840.4.2.2024 OGŁOSZENIE Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o g...

  • 1 / 2
    Działka Suwałki, ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego

    Suwałki » ul. Lecha

    • 1 915 000 zł cena
    • 22 104 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 32662/27 o powi...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Działka Suwałki, ul. Zachodnia

    Suwałki » ul. Zachodnia

    • 7 540 000 zł cena
    • 82 008 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna łączną sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych działkami nr g...

  • Działka Rogoż

    Rogoż

    • 325 203 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UWójt Gminy Wisznia Małaul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Małaogłasza I ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położone...

  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 740 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email] Zarządzający W...

  • Działka Suwałki, ul. Szpitalna

    Suwałki » ul. Szpitalna

    • 622 800 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż działek stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych nr. geod.: 21995/3 o powierzchni 0,0615 ha, w...

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje r...

  • Działka Górki

    Górki

    • 388 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim . Nieruchomość...

  • Działka Wara

    Wara

    • 162 000 zł cena
    • 4 627 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jeśli marzysz o własnym kawałku raju nad piękną rzeką San, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni 46,27 arów, położone bezpośrednio pr...

  • 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...

  • 1 / 4
    Działka Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 165 540 zł cena
    • 2 759 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowalna na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabownicy Starzeńskiej. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunka...

  • Działka Brzozów

    Brzozów

    • 199 000 zł cena
    • 2 434 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 24,34 ara, idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję. Media: - wszystkie media na działkach sąsiednich Dodatkowy a...

  • Działka Przysietnica

    Przysietnica

    • 60 000 zł cena
    • 2 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: widokowo położona działka w Przysietnicy . Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 20,35 arów. Media:...

  • Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica
    Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek drogą...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Działka budowlana Duba gm. Zalewo
    Działka budowlana Duba gm. Zalewo

    Duba

    • 320 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż działki budowlane Duba, gm. Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie)** Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o powierzchni 1200 m każda, położone w malowniczej miejsc...

  • Działka Zgierz Chełmy
    1 / 9
    Działka Zgierz Chełmy

    Zgierz

    • 70 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna Zgierz-Chełmy w okolicy Radogoszcza. Działka nr 102003_1.0127.380 Możliwość podłączenia wody i prądu. Działka nieogrodzona. Wymiary 34 na 36. Aktualnie brak możliwośc...