• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 298)
  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...

  • Działka budowlana
    1 / 14
    Działka budowlana

    Szaflary

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA BUDOWLANA SZAFLARY – WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA KOMUNIKACJA | 1100 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie...

  • Widokowa działka
    1 / 6
    Widokowa działka

    Rabka-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych, położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjną ofertę przy ustalaniu war...

  • Działka 14 ar pod zabudowę mieszkaniową w Machowa, gm.Pilzno
    1 / 11
    Działka 14 ar pod zabudowę mieszkaniową w Machowa, gm.Pilzno

    Machowa

    • 110 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Machowej. Na sprzedaż przedstawiam działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Machowa, gm. Pilzno, p...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 4
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 280 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Działka budowlano-rolna. W sąsiedztwie w większości łąki oraz las. Rynek miasta w odległości około 1,5 km. Dojazd drogą gminną. Widokowa okolica. Wymiary w przybliżeni...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. W skład całej powierzchni...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. Otoczenie stanowią działk...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...

  • Nieruchomość niezabudowana - Błądzim
    1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Błądzim

    Błądzim

    • 3 244 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Ariela Jarocha nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujący upadłemu udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomo...

  • Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci
    1 / 16
    Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci

    Zalesie Górne

    • 650 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 661 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m², położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza, s...

  • Działka budowlana przy lesie!
    1 / 6
    Działka budowlana przy lesie!

    Sułkowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 797 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułkowice to urokliwa wieś w powiecie wadowickim, ceniona za bliskość natury, spokojny charakter i dobrą komunikację z Krakowem, Wadowicami oraz Myślenicami. Właśnie tutaj, przy gm...

  • Działka budowlana Józefów
    Działka budowlana Józefów

    Józefów

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media. Gaz, prąd, Zapraszam do oglądania...

  • Sprzedam działkę ROD w Toruniu
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD w Toruniu

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Toruniu przy ul Okólnej.Doprowadzony prąd i woda przed domkiem zadaszony taras

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Kamień - działka przy zagajniku
    1 / 7
    Kamień - działka przy zagajniku

    Kamień

    • 308 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następuj...

  • Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)
    1 / 12
    Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)

    Konin

    • 56 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD przy ul. Świętojańskiej o pow. 348 m2 usytuowana w zewnętrznej linii działek tuż pod lasem. Na działce znajduje się murowana altana z pokojem, kuchnią i WC. Na zewnątr...

  • Działka rolna Hoszowczyk gm. Ustrzyki Dolne
    Działka rolna Hoszowczyk gm. Ustrzyki Dolne

    Hoszowczyk

    • 199 000 zł cena
    • 2 215 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2215 m² położona w miejscowości Hoszowczyk, w gminie Ustrzyki Dolne. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, kameralnej okolicy, cenionej przez oso...

  • Działka budowlana
    1 / 8
    Działka budowlana

    Bysław

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bysławiu. Powierzchnia działki - 1.382m2 Działka znajduje się przy ul. Leśna Polana. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego na nowo...

  • Top działka, media, las.

    Strzeniówka

    • 699 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem o pow. ok 1200 m2 w najładniejszym zakątku Strzeniówki.Kształt zbliżony do kwadratu pozwala na realizację wielu projektów budowlanych. Wszystkie medi...

  • Niższa cena -polecam.

    Grabina Radziwiłłowska

    • 175 000 zł cena
    • 13 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna z prawem zabudowy zlokalizowana w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Cisza i spokój piękne tereny rekreacyjne. Działka w połowie zalesiona co czyni ją ba...