• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działka Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 125 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości, mieszczące się w Sobótce przy ul. Rynek 9, prezentuje:Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodz...

  • Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 700 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze KRAJOWEJ...

  • Duża działka budowlana, obok lasu Mokrzańskiego

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 545 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka budowlana, obok las Mokrzański 1400 m², Wilkszyn, centrum.Przedmiotem sprzedaży jest fragment działki o nr ewid. 255/9 w połączeniu z działką o nr ewid. 255/8MPZP...

  • Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi
    1 / 6
    Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi

    Mogilany

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA WIDOKOWA 18 arów – Mogilany | MEDIA | 760 000 zł Szukasz działki pod dom z widokiem i bez problemów z mediami? Ta oferta w Mogilany spełnia wszystko. 18 arów (1800 m²) p...

  • Na sprzedaż działka położona w Małszycach
    1 / 5
    Na sprzedaż działka położona w Małszycach

    Małszyce

    • 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3300 m położona w Małszycach, gmina CIechocin, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość posiada zjazd do drogi wojewódzkiej 569, która m...

  • Działka usługowa Burkat gm. Działdowo
    Działka usługowa Burkat gm. Działdowo

    Burkat

    • 549 900 zł cena
    • 5 118 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 542 - BURKAT / GMINA DZIAŁDOWO Mieszkaniowo-usługowa • 5118 m² • GOTOWY ZJAZD • WODA, PRĄD I INTERNET W GRANICACH DZIAŁKI Idealna...

  • Działka budowlana  gm. Chełm Śląski, Chełmska
    Działka budowlana gm. Chełm Śląski, Chełmska

    Kopciowice

    • 179 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 1000 m2, znajdującej się w Chełmie Śląskim w dzielnicy Kopciowice. Nieruchomość posiada dosko...

  • Działki budowlane  - zbuduj dom w lesie
    1 / 8
    Działki budowlane - zbuduj dom w lesie

    Powązki

    • 375 004 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchniach: 83/1, 83/2, 83/3 – 2026 m2 83/4, 83/5, 84/5 - 1500 m2 84/2, 84/3 - 2288 m2 84/6- 1475 m2 Ceny działek: 83/1, 83/2, 83/3 - 4...

  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • Sprzedam działkę w b. dobrej lokalizacji
    Sprzedam działkę w b. dobrej lokalizacji

    Kaźmierzyn

    • 250 000 zł cena
    • 4 865 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej ok. 4900m2 w Kaźmierzynie k.Nieszawy (gmina Waganiec). Na działce znajduje się domek o pow. ok.51 m2. Działka...

  • Działka widokowa pod zabudowę mieszkaniową

    Buchcice

    • 59 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Buchcicach, gmina Tuchów o pow. 998 m2. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagro...

  • Działka Szczerbice

    Szczerbice

    • 210 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej zielonej okolicy idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja na przyszłość. Dzialka o powierzchni 1400 m2 w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, ter...

  • Przetarg - Górecka 31

    Skoczów » ul. Górecka

    • 29 900 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Bielsku-Białejul. Batorego 17A, 43-300 Bielsko-BiałaAdres do korespondencjiul. Filarowa 18, 43-300 Bielsko-BiałaObsługa klientówElektronicznie: tau...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Ciesielska

    Szczecin » ul. Ciesielska

    • 210 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ulicy Ciesielskiej 5, działka...

  • Działka Białogard, ul. Piastów

    Białogard » ul. Piastów

    • 108 706 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ BIAŁOGARDUpodaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomościstanowiących niezabudowane działki gruntu w obrę...