• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA - CICHA OKOLICA Jest uchwalony plan zagospodarowania terenu - uchwała nr 227/2025symbol w planie 16MNWMożliwość zabudowy działki budynkiem 2 - lokalowym. CH...

  • DZIAŁKA ZADRZEWIONA O REGULARNYM KSZTAŁCIE

    Korabiewice

    • 277 000 zł cena
    • 7 121 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA - super położona, duże walory krajoznawcze, urozmaicona rzeźbą terenu, bogactwo lasów i szaty roślinnej.Powierzchnia działki 7100 m2 .Wymiary 78 x 92 Obecnie wystą...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super oferta Media Droga gminna WZ ⭐⭐⭐⭐⭐

    Nowa Huta

    • 179 000 zł cena
    • 1 565 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w Nowej Hucie gmina Puszcza Mariańska.Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Gminnej asfaltowej. Na działce jest wodociąg miejski i energia. OBOK DZ...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA PRZY ULICY BAGNISTEJ W MILANÓWKU Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego.Ciekawy projekt domu : brak wspólnych...

  • ⭐⭐⭐⭐ Okazja Działka 19000m2 z warunkami zabud!⭐⭐⭐⭐

    Wola Pękoszewska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ⭐⭐⭐⭐ Piękna, kształtna działka o powierzchni 19 000 m² położona w miejscowości Wola Pękoszewska. ⭐⭐⭐⭐Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy (wydane przed wejściem w życie ust...

  • działka z pozwoleniem na budowę

    Korabiewice

    • 544 000 zł cena
    • 13 980 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. ok 200 m2. Bardzo ciekawa okolica , duże walory krajoznawcze, urozmaicona rzeźbą terenu, bogactwo lasów i szaty...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Przepiękna działka pod lasem

    Granica

    • 600 000 zł cena
    • 905 m2 powierzchnia
    • 663 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urocza działka w znakomitej lokalizacji.Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwulokalowy.Sąsiedztwo nowych domów, ogródków działkowych i lasu.Blisko do sklepów i szkół. Bar...

  • Działka 1200m2 media MPZP Kuklówka

    Kuklówka Radziejowicka

    • 295 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.200 m2 zlokalizowana w Kuklówce k/Radziejowic.Dojazd drogą asfaltową, natomiast do samej działki około 200 m drogą bitą. Wjazd na działkę od stron...

  • działka budowlana pod dom 2-lokalowy

    Żelechów

    • 380 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana przy ulicy Topolowej w uroczej miejscowości Żelechów.Wjazd na działkę od strony północnej.Zgodnie z planem zagospodarowania działkę możn...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna oferta dla indywidualnego inwestora .Na działkę o powierzchni 2280 m2 składają się dwie działki ewidencyjne każda z nich ok 1100 m2Szerokość działki od frontu 25...

  • Działki w okol. Sochaczewa MEDIA!! Warto!

    Sochaczew

    • 554 800 zł cena
    • 29 200 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w miejscowości Bibiampol o szerokości 44 m., z wjazdem od ulicy gminnej.Korzystny wymiar działki pozwala na dogodny jej podział na działki mniejsze...

  • Urocza działka w otulinie lasu z MPZP zab. jednoro

    Grabina Radziwiłłowska

    • 185 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona na granicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Puszcza Mariańska, dz...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 7009m2

    Budy Mszczonowskie

    • 245 000 zł cena
    • 7 009 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 7.009m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Kształt nieregularny - działka p...

  • Działka usługowa z MPZP symbol U Super oferta

    Marków-Towarzystwo

    • 770 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usługowa o symbolu U z przeznaczeniem pod usługi.Działka przy drodze gminnej Zgodnie z planem zagospodarowania.Tereny zabudowy usługowej (budynki użytecz...