• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 590 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Ładna okolica MeDiA MPZP Okazja! super cena!

    Tłumy

    • 170 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy, sąsiedztwo lasów, sadów owocowych i kilku domów.Powierzchnia 2900 m, szer.36 dł.81 Dojazd drogą asfaltową, II linia zabud...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Obecnie jest w uzgodnieniu miejscowy plan zagospodarowania wg którego dzi...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Korabiewice działka leśna

    Korabiewice

    • 233 000 zł cena
    • 7 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI USYTUOWANEJ W KORABIEWICACH od strony Huty Partackiej.Działka zadrzewiona o charakterze leśnym.Wymiary działki 74 x 88 Woda i prąd w pobliżu .Dojazd dro...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • Ładna zalesiona działka z MPZP Ojrzanów

    Ojrzanów

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą M16 Powierzchnia biologicznie czynna 60%.Dojazd asfaltową drogą gminną. Wymiary działki 24,5 x 62Możliwość zakupu więks...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Szczęsnym

    Szczęsne

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu do sprzedaży dużą nieruchomość o powierzchni 6000m położoną we wsi Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego.Możliwość podziału.Działka jest wyjątkowa. Rosną na nie...

  • Działka blisko zbiornika komorowskiego

    Komorów

    • 1 630 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 1 086 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyciszona działka w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem od ulicy gminnej.Teren zabudowy rezydencjonalnej - zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo spokojna, dużo przestrz...

  • Działka usługowa z WZ super lokalizacja.

    Warszawa » Włochy

    • 2 187 900 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji na linii WKD.Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy.Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski).Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójecka....

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna koło Janek

    Sokołów » ul. Sokołowska

    • 5 999 400 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo dobrze skomunikowana, blisko węzła Janki oraz węzła Wypędy (trasa wylotowa Kraków/Katowice/Wrocław)Nieruchomość położona na terenie, który obecnie staje się podwarszawskim p...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...

  • działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów KoloniaDobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 mZgodn...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej.Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych.Teren objęty MPZP.Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul. Gł...

  • Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jedna z niewielu tak atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacji pod usługi/przemysł.Bardzo dobra lokalizacja, okolica wielu firm i hal magazynowych.Blisko do Warszawy, Janki oddalone...