• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 7
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 209 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 2814 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy , od drogi asfaltowej. Dz...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 197 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY BYCHAWSKIEJ, POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane, o powierzchniach : 1576 m2 oraz 1614 m2 ,...

  • Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas
    1 / 15
    Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas

    Płaza

    • 900 000 zł cena
    • 22 110 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu płaską działkę o p...

  • Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa
    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa

    Naprawa

    • 599 000 zł cena
    • 4 790 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 4790 M² NAPRAWA, GMINA JORDANÓW WIDOK NA TATRY, BABIĄ GÓRĘ I GORCE Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4790 m², obejmująca działki...

  • Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela
    Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela

    Chorzów

    • 59 900 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji - b...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 13
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 209 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wył...

  • Sprzedam sad czereśni
    Sprzedam sad czereśni

    Modlimowo

    • 70 000 zł cena
    • 9 780 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,975 ha z młodym, intensywnie rozwijającym się sadem czereśniowym. Ziemia klasy 4 z miejscami klasy 3. Około 500 drzew czereśni (wiek 4...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2

    Grodzisk Mazowiecki

    • 248 940 zł cena
    • 4 149 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 562 600 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Działka Salinko ul. Akwamarynowa

    Salinko

    • 643 000 zł cena
    • 4 331 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z linią brzegową nad jeziora SalinkoDZIAŁKA NAD JEZIOREMOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski).Działka bu...

  • Przetarg - obręb Głębinów

    Głębinów

    • 162 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERENY POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargach ustnych nieogranicz...

  • Działka Wicko ul. Lipowa

    Wicko » ul. Lipowa

    • 535 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę z widokiem na pradolinę rzeki Łeby. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkole, żłobek. Odległość od Łeby to ok. 10 km.Działka płaska...

  • 1 / 3
    Działka Stalowa wola, ul. Spacerowa

    Stalowa Wola » ul. Spacerowa

    • 426 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.17.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI na podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 822 m, niedaleko osiedla Banotówka z pięknym widokiem na pobliskie g...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Działka inwestycyjna z WZ Ropczyce 1,22 ha

    Ropczyce » ul. Witosa

    • 2 690 000 zł cena
    • 12 222 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Ropczyce przy ul. Witosa. Grunt pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną....

  • Działka 4211m2,Czarnowo, blisko jezioro,las.

    Czarnowo

    • 330 000 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czar...

  • 1 / 4
    Działka letniskowa MPZP Bory Tucholskie

    Lisiny

    • 120 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona zaledwie 300 metrów od jeziora, w samym sercu Borów Tucholskich.DZIAŁKA:• powierzchnia 1.204 m²,• kameralna osada letniskowa: Suchom – Lisiny,• teren o...