• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • 1 / 3
    Działka 0.1294ha,Żdzary, gm. Goleniów.

    Żdżary

    • 142 340 zł cena
    • 1 294 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną, w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.1294 ha, Rodzaj użytku...

  • Działka budowlana Bochnia
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 270 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Kurów Widokowa działka 10ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Świeży podział geodezyjny. Ładna widokowa działka lekko nachylona na południową stronę. Cisz spokój....

  • Działka budowlana Gowino gm. Wejherowo, Kwiatowa
    Działka budowlana Gowino gm. Wejherowo, Kwiatowa

    Gowino

    • 365 250 zł cena
    • 1 461 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana na kameralnym osiedlu w Gowinie, gm. Wejherowo przy ul. Kwiatowej. Nieruchochość w kształcie prostokąta o metrażu 1461m2. Lokalizacja i Oko...

  • Działka rolno budowlana na spszedasz
    1 / 2
    Działka rolno budowlana na spszedasz

    Koszalin

    • 38 zł cena
    • 2 324 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2324m o numerze 103/8 działka znajduje się w słowiankowie gmina Będzinie zachodniopomorskie działka świetna lokalizacji blisko trasy S6 bli...

  • Działka budowlana Radom,
    1 / 8
    Działka budowlana Radom,

    Radom

    • 599 000 zł cena
    • 2 173 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m² w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na realizac...

  • sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna
    sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna

    Rzakta

    • 160 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Rzakcie gmina Wiązowna powiat Otwock przy drodze asfaltowej ul. Mazowiecka i gminnej ul. Jagodowa, blisko do podciągnięcia prąd, woda, światłowód w ziemi. Obo...

  • działka Jabłów
    1 / 2
    działka Jabłów

    Jabłów

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Jabłowie na nowo powstającym osiedlu domków

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...

  • Działka Laskowice gm. Jeżewo
    Działka Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 76 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy szukasz kameralnego miejsca pod budowę domu dla Swojej Rodziny w okolicy Świecia, Grudziądza ?? Laskowice , gmina Jeżewo- 10km do Świecie. Na sprzedaż działka rolna 1...

  • Działka Łysiec 1076 mkw
    Działka Łysiec 1076 mkw

    Łysiec

    • 125 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu niezabudowana położona w miejscowości Łysiec, przy ulicy Kwiatowej, w otoczeniu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość o powierzchni 1076 m...

  • Działka usługowa przy Biedronce
    1 / 4
    Działka usługowa przy Biedronce

    Ciechanów

    • 890 000 zł cena
    • 4 412 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ciechanów, ulica Sońska. Nr działki 5/16 Jedyne takie miejsce w mieście przy największym generatorze ruchu, jakim jest market największej sieci spożywczej w Polsce i to w cenie pon...

  • Działka Mińsk Mazowiecki ul.

    Mińsk Mazowiecki

    • 825 000 zł cena
    • 1 969 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1969 m², położona przy ul. Mazowieckiej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej z mediami:- woda miejska- kanalizacja- gaz- prądDziałka płaska, ustawn...

  • Przetarg - obręb Tarnów Opolski

    Tarnów Opolski

    • 445 600 zł cena
    • 3 895 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Przetarg - obręb Jarnołtów

    Jarnołtów

    • 8 400 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki inwestycyjne - łącznie 1,1417 ha – Syców

    Syców

    • 1 484 210 zł cena
    • 11 417 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha – Syców | MPZP | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położo...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Chabrowa

    Słupsk » ul. Chabrowa

    • 770 000 zł cena
    • 5 145 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Prezydent Miasta Słupska ogłaszaI nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośćMiasta Słupska, położonej w Słupsku przy ulicy ChabrowejPrzedmiotem pr...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Romańska

    Kalisz » ul. Romańska

    • 785 000 zł cena
    • 5 801 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyciąg z ogłoszenia o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza /www.kalisz.pl/, w Biuletynie I...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...

  • Działka Przedmoście

    Przedmoście

    • 210 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1031 m2 położona na lekko pochyłym terenie z widokiem na osiedle nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojona w KS, Prąd, Wodę. Atrakcyjna lokalizacja z...