• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Kajetany działka w najlepszej lokalizacji!

    Kajetany

    • 528 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z MPZP, wśród nowej zabudowy. Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kajetanach.Wszystkie media w drodze przy działce.Suchy, równy teren.Polecam i zapraszam. Zapraszamy...

  • Milanówek | dom 2 lokalowy blisko WKD

    Milanówek

    • 650 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dojazdem droga wewnętrzną. W cenie wykonanie drogi dojazdowej oraz przyłącza wody miejskiej i energii elektrycznej.Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa znakomita lokalizacja

    Przeszkoda

    • 1 977 140 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa P/U ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8.Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6.Okolica wielu firm, mag...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...

  • Działka Kuranów, ul. www.mkwadrat.eu

    Kuranów

    • 3 200 000 zł cena
    • 31 871 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Kurantów gmina Radziejowice. Składa się z trzech działek o pow. 3903 + 27355 ( z czego 1700 m2 jest lasu )+ 613 m2.Każda z działek jest połączona z...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z DOMEM LETNIM. W.Z.
    1 / 14
    ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z DOMEM LETNIM. W.Z.

    Skrzydłowo

    • 420 000 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kaszuby. Niedaleko Trójmiasta. Piękna działka uzbrojona z Domem Letnim. Warunki zabudowy. Teren płaski, nasłoneczniony, prostokąt. Cicha i czysta ekologicznie okolica. W pobliżu...

  • Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,
    Działka rekreacyjna Błędowo gm. Pomiechówek,

    Błędowo

    • 558 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 1154 m.kw. nad samą rzeką Wkrą z dwoma podpiwniczonymi domkami  rekreacyjnymi z piwnicą i z poddaszem. Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę dla osób, które...

  • Urokliwa działka 1000 m² Rakoszyce Środy Śląskiej Wrocławia
    1 / 5
    Urokliwa działka 1000 m² Rakoszyce Środy Śląskiej Wrocławia

    Rakoszyce

    • 195 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJATKOWA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – RAKOSZYCE, GMINA ŚRODA ŚLĄSKA Twoje spokojne miejsce na ziemi… lub pewna inwestycja na lata! Wyobraź sobie poranek z widokiem na zieleń, w otocze...

  • Teren z halami po kurnikach
    1 / 8
    Teren z halami po kurnikach

    Rzgów

    • 1 999 000 zł cena
    • 9 055 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji okolice Rzgowa, blisko trasy szybkiego ruchu S-8, drogi Krajowej 91 ( Trasy Katowickiej) . Świetny szybki dojazd do Rzgowa, Łodzi, Piotrkowa...

  • WYJĄTKOWA OKAZJA – TRZY DZIAŁKI W BOGATYNI!
    WYJĄTKOWA OKAZJA – TRZY DZIAŁKI W BOGATYNI!

    Bogatynia

    • 6 200 000 zł cena
    • 63 529 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ---Wyjątkowa okazja – działki inwestycyjne w Bogatyni! --- Strategiczna lokalizacja | Wysoki potencjał inwestycyjny | Gotowe pod biznes! --Lokalizacja: Bogatynia (woj. dolnośląsk...

  • Działka budowlana Połęczyno gm. Somonino,
    1 / 3
    Działka budowlana Połęczyno gm. Somonino,

    Połęczyno

    • 115 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA WYŁĄCZNIE W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie www.loveathome.pl                       - KUPUJĄ...

  • Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki
    1 / 4
    Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki

    Łódź

    • 5 000 000 zł cena
    • 18 700 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis nieruchomości: Świetna oferta. Do sprzedaży duży teren Przemysłowy w doskonałej lokalizacji - Aleksandrów Łódzki, blisko wjazdu na S-14. Doskonały dojazd do Łodzi, Zgierza, P...

  • Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje
    Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje

    Lądek-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA – 1,5 HA W LĄDKU-ZDROJU Szukasz terenu z ogromnym potencjałem, który zapewni Ci zwrot z inwestycji? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania – położona w...

  • Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP
    Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP

    Rzgów

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 247 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka pod Magazyn, Produkcję - Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna Oferta dla inwestora, dewelopera. Doskonała lokalizacja i cena. Działka w Rzgowie, blisko Łodzi z dos...

  • Działka Przemysłowa Łódź Aleksandrów
    1 / 2
    Działka Przemysłowa Łódź Aleksandrów

    Łódź

    • 3 900 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Świetna Oferta. Działka Przemysłowo, Magazynowo- Składowa w doskonałej lokalizacji Aleksandrów Łódzki, blisko wjazdu na S-14. Świetny dojazd do Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łód...

  • Duży teren przemysłowy przy A2
    1 / 13
    Duży teren przemysłowy przy A2

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 6 150 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • Działka rolna-budowlana
    Działka rolna-budowlana

    Kociołki

    • 21 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę rolną z możliwością rozbudowy znajdująca się w Nowiny niedaleko Kozienic numer działki to 1360/2 powierzchnia to 0,12 h (12 arów) cena 20 zł za m2...

  • DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI
    1 / 2
    DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI

    Pieszyce

    • 5 300 000 zł cena
    • 110 375 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYJĄTKOWA OKAZJA – GRUNTY W PIESZYCACH! INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ -- Lokalizacja: Pieszyce, obręb Rościszów, powiat dzierżoniowski -- Powierzchnia: 11,3754 ha (113 754 m²) -- Rodzaj...

  • Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska
    1 / 16
    Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknym otoczeniu lasu oraz innych nowych zabudowań całorocznych oraz rekreacyjnych. Około 5 minut samochodem do zalewu Jeziorsko. Dojazd do działki utwardzony. Do dział...