• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super działka usług z MPZP wym. 50x78 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 666 000 zł cena
    • 3 894 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, MPZP dopuszcza działalność usług różnych oraz pobudowanie budynków do 12 m wysokości.Powierzchnia biologicznie czynna tylko 30 % .Istnieje możliwość dokupienia...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER LOKALIZACJA – EKOLOGICZNA CZĘŚĆ BUD ZAKLASZTORNYCH✔ Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta ✔ Dojazd ulicą gminną ✔ Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka 1900m Tłumy gmina Kowiesy ⭐⭐⭐⭐⭐

    Tłumy

    • 247 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfalto...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • 1 / 2
    działka Kozery#ciekawa lokalizacja

    Kozery

    • 2 925 000 zł cena
    • 17 725 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze. Ks...

  • 1 / 2
    Znakomita działka w Żelechowie!

    Żelechów

    • 504 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w jednej z najlepszych lokalizacji w Żelechowie.Teren objęty MPZP, okolica nowopowstających domów. Media: gaz, woda, prąd w ulicy przy działce. Blisko do sklepów i...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Borszyce gm.Kowiesy działka 3282 m

    Borszyce

    • 69 000 zł cena
    • 3 282 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 233mMedia prąd i woda w drodze dojazdowejBrak planu zagospodarowania dla d...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka 4000 m² - usługowo-budowlana MPZP!

    Grzegorzewice

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo-budowlana o powierzchni 4000 m2 usytuowana przy ul Tarczyńskiej .Wymiary działki 35 x 114.Zgodnie z planem zagospodarowania działkę można zabudo...

  • Działka 1600m MPZP Tłumy ul. Poprzeczna gm Kowiesy

    Tłumy

    • 208 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie:Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.- Działka w...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Działka w sąsiedztwie lasu

    Ojrzanów

    • 520 000 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2.272 m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola.Kształt prostokąta o wymiarach 75,73 x 30, media - prąd, woda, gaz w drodze.Jest miejscowy plan z...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...