• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ełganowo

(1)
  • Działka Ełganowo ul. Polna

    Ełganowo » ul. Polna

    • 1 039 000 zł cena
    • 50 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    -Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym-Ełganowo, gm Trąbki Wielkie LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ełganowo,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gołębiewo Średnie ul. Konwaliowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Konwaliowa

    • 8 499 000 zł cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 17 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zakochaj się w tym magicznym miejscu - DWÓR W GOŁĘBIEWIE ŚREDNIM - dla prawdziwych koneserów historii i wyjątkowych nieruchomości z potencjałem! Wyjątkowa architektura, przepię...

  • Działka Postołowo

    Postołowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]POSTOŁOWO K GDAŃSKA[/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia , oferta warta jest uwagi . [/i] [i]Postołowo wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powieci...

  • Lokal Trąbki Wielkie ul. Pocztowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pocztowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gm...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trąbki Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 2 domy w tej cenie!
    1 / 20
    2 domy w tej cenie!

    Cząstkowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 340 956 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 376 500 zł cena
    • 5 020 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł1/2...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 347 840 zł cena
    • 4 348 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2   cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2   cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2   cena: 75zł/m2 = 376 50...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 322 300 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 629 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, poło...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 649 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka Gołębiewo Wielkie ul. Różana

    Gołębiewo Wielkie » ul. Różana

    • 219 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1027 m2 w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1027 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie n...

  • Działka Gołębiewo Wielkie ul. Różana

    Gołębiewo Wielkie » ul. Różana

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1000 m2 w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrod...

  • Działka rolna z potencjałem
    1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie. Brak planu zagospodarowania prz...

  • Działka Gołębiewo Wielkie

    Gołębiewo Wielkie

    • 218 500 zł cena
    • 3 183 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o nr 204/4, o powierzchni3'183m, położona: Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański. Działka posiada bardzo korzystny do zagospodarowania, pro...

  • Działka Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi powiato...

  • 1 / 2
    Działka Gołębiewo Wielkie ul. Wrzosowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Wrzosowa

    • 239 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1505 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana Z WYDANYMI warunkami zabudowy, o powier...

  • Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Wielkie » ul. Borowikowa

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z:- salonu z aneksem ku...

  • Dom Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZENowoczesny dom typu „stodoła” w CzerniewieDesign, komfort i energooszczędność w wyjątkowym wydaniuSzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjona...

  • Mieszkanie Trąbki Wielkie ul. Pieczarkowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pieczarkowa

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Trąbkach Wielkich, znajdujące się na pierwszym piętrze bliźniaka przy ulicy Pieczarkowej. Nieruchomo...

  • Dom w Osadzie dla Ciebie
    1 / 8
    Dom w Osadzie dla Ciebie

    Czerniewo

    • 650 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osada Hygge Project – bliżej lasu, dalej od pośpiechu Cześć! Jesteśmy Marzena i Radek – pomysłodawcy Osady, a zarazem mieszkańcy domu w technologii szkieletowej. Przedstawiamy W...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 169 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detal...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 225 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom parterowy w otulinie lasu
    1 / 16
    Dom parterowy w otulinie lasu

    Czerniewo

    • 1 249 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Trójmiasta, znajdziecie komfortowy dom parterowy zaprojektowany z myślą o wygodzie i prywat...