• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 297)
  • Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jedna z niewielu tak atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacji pod usługi/przemysł.Bardzo dobra lokalizacja, okolica wielu firm i hal magazynowych.Blisko do Warszawy, Janki oddalone...

  • Okazja - niska cena !!!

    Korabiewice

    • 555 000 zł cena
    • 28 790 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA -bogactwo lasów i szaty roślinnej. Działki są usytuowane w obszarze Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z licznymi rezerwatami przyrody.Zakaz realizacji inwestycji .D...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu .Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dl...

  • DZIAŁKA leśna z prawem zabudowy droga gminna

    Siestrzeń

    • 409 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w okolicach ul Nad Lasem .Wymiary działki 27 x 63 Są 3 działki do sprzedania, można wybrać tą "najlepszą "Dojazd bezpośrednio z uli...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 748 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Urocze działki Kazuń - Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 1 311 200 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce zlokalizowane zaledwie kilkadziesiąt metrów od granicy Parku Narodowego.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działki podzielone na 4 działki...

  • działka siedliskowa przy ulicy gminnej

    Grzegorzewice

    • 270 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka o powierzchni 4550 m2 z wjazdem z ulicy gminnej.Wymiary działki 35 x 134 - wjazd od północy od boku o szerokości 35 mWG PLANU ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKA...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • Działka rolna z możl. zabud. dobry dojazd do Wa-wy

    Pieńki Zarębskie

    • 2 288 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy.Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwoś...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • 1 / 2
    Niedroga działka w uroczej okolicy

    Bolesławek

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 2
    Super działka pod jednorodzinny lub bliźniak MeDIA

    Żelechów

    • 350 000 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum Żelechowa, sklepu, restauracji i przystanków autobusowych.Możliwa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza.Nieruchomość...

  • Żyrardów wyjątkowa działka w pięknej lokalizacji

    Żyrardów

    • 752 100 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 690 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscu łączącym wygodę miejskiego życia z sielską atmosferą i relaksem.Blisko do centrum Żyrardowa, PKP, autobusów. Wygodny dojazd do S8 i A2 i to wszystko to z...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • 3416m2 Pasikonie k/Kampinosu z warunkami zabudowy!

    Pasikonie

    • 250 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 3416m2 w miejscowości Pasikonie, Gmina Kampinos powiat warszawski zachodni. Działka ma wydane warunki zabudowy.Działka w kształcie prostokąta ok 31 x 108Wzdłuż...

  • 1 / 4
    Działka budowlana, Laszczki, gm. Raszyn

    Laszczki

    • 585 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, Gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut...

  • 1 / 3
    Możl podziału na 2 | Okazja! | Objęta MpZP | Super

    Kuklówka Zarzeczna

    • 382 800 zł cena
    • 3 828 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona w miejscowości Kuklówka Zarzeczna gmina Radziejowice.Działka o powierzchni 3828 m2, położona prze drodze gminnej z możliwością podziału na dwie działki.Jest...

  • Ciekawa działka z mediami, MPZP

    Słubica B

    • 292 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka, częściowo zalesiona. Kształt prostokąta, z wjazdem od północy. Możliwość budowy domu w odległości do 60 m od drogi wjazdowej. Las obejmuje ok 1200 m2 działki.Dzia...

  • Okazja Działki Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 260 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z podziału w miejscowości Leszno k/Błonia. Dostępne są do wyboru powierzchnie od 1002m do 1053m.Wszystkie media w drodze.Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania p...