• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Biadoliny Radłowskie

(1)
  • Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz
    Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz

    Biadoliny Radłowskie

    • 157 000 zł cena
    • 5 701 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA !!! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Perła

    Perła

    • 19 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona na granicy miejscowości Perła i Biadolin Radłowskich, może być atrakcyjną nieruchomością dla osób poszukujących gruntów pod KRUS. Lokalizacja:...

  • Działka Perła

    Perła

    • 77 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż 70-letni las, w którym dominują głównie dęby i sosny. Lokalizacja: Perła, gm. Dębno, powiat brzeski (małopolskie) Nieruchomość składająca się z dwóch działek leśn...

  • Działka rolna Sufczyn gm. Dębno
    1 / 15
    Działka rolna Sufczyn gm. Dębno

    Sufczyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 726 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa, niższa cena!! Zapraszam do zakupu nietypowej działki w Sufczynie Jeśli planując budowę domu myślisz o wybudowaniu budynku gospodarczego pod działalność lub na własne potrze...

  • Działka przemysłowa Wola Dębińska gm. Dębno
    1 / 9
    Działka przemysłowa Wola Dębińska gm. Dębno

    Wola Dębińska

    • 750 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA STREFA PRZEMYSŁOWA | WOLA DĘBIŃSKA | 59 AR Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym, idealna dla inwestora poszuku...

  • Dom w Woli Dębińskiej z działkami 2,5 hekrara

    Wola Dębińska

    • 485 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60-tych, położony w Woli Dębińskiej Gmina Dębno, powiat brzeski. Nieruchomość znajduje się na dużej 51-arowej działce z czego około 25 arów stano...

  • Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin
    1 / 11
    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin

    Bielcza

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Bielcza, w gminie Borzęcin (powiat brzeski). Nieruchomość obejm...

  • Dom Łopoń Wojnicz dzialka
    1 / 5
    Dom Łopoń Wojnicz dzialka

    Łopoń

    • 310 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana miejscowości Łopoń (gmina Wojnicz województwo małopolskie) składająca się z płaskich działek: - o powi...

  • Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno
    1 / 4
    Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno

    Sufczyn

    • 125 000 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu szkoły, p...

  • Dom z dużą działką obok Brzeska!
    1 / 15
    Dom z dużą działką obok Brzeska!

    Sufczyn

    • 539 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni około 100 m² posadowiony jest na dużej działce liczącej aż 47 arów. Układ pomieszczeń obejmuje cztery pokoje, salon, kuchnię oraz łazienkę, co daje solidną bazę d...