• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czempiń +20 km
  • Wólka Biska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szyszków

(1)
  • Sprzedam działkę 0,44ha z młynem +bud. gospodarczy
    1 / 15
    Sprzedam działkę 0,44ha z młynem +bud. gospodarczy

    Szyszków

    • 150 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam młyn zbożowy, elektryczny (przemiał 50t na dobę), z całym wyposażeniem, wraz z działką 0,44ha i budynek gospodarczy. Młyn z utwardzoną drogą dojazdową. Cena 150000 zł za...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom z DUŻĄ działką 130 arów i staw

    Ożanna

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem o powierzchni 130 arów w miejscowości Ożanna (12km od Leżajska) Nieruchomość zalesiona oraz zabudowana domem w stanie surowym...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • 1 / 4
    Dom Wierzawice rynek pierwotny

    Wierzawice

    • 450 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM Z DZIAŁKĄ/ LEŻAJSK Szanowni Państwo, Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 103,54 m2 usytuowany na 12 arowej działce położony niedale...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 37 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Cieplice

    • 890 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 60 000 zł cena
    • 5 361 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 5361 m2. Bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość. Wymiary działki: dł 100x53 m2. Dojazd drogą gminną. Na działce posadzone jest pszenżyto. W...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ

    Giedlarowa

    • 6 900 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki LEŚNE, położone niedaleko siebie, dzieli je tylko jedna działka, o łącznej powierzchni ok. 16,2ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski,...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.

    Giedlarowa

    • 7 900 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam trzy działki LEŚNE, położone obok siebie, dzieli je tylko "droga" o łącznej powierzchni ok. 23ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, województwo po...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim.Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z ane...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 390 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Ni...

  • Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska
    1 / 6
    Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska

    Giedlarowa

    • 79 000 zł cena
    • 2 758 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości LOKALIZACJA: Giedlarowa , gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 400 m. Zespól Szkół w Giedlarowej...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natu...

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • 1 / 4
    Działka, 57 862 m², Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 1 258 900 zł cena
    • 57 862 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI
    1 / 12
    DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI

    Kuryłówka

    • 619 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w okolicy KURYŁÓWKI, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mi...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE
    1 / 10
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE

    Stare Miasto

    • 130 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 27,10ar, położona w miejscowości STARE MIASTO, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Dzia...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU

    Przychojec

    • 320 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości PRZYCHOJEC , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni...