• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzóza Królewska

(3)
  • Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,
    1 / 15
    Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,

    Brzóza Królewska

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    __________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu ARCHON „Dom w szyszkowcach 8”, położone w miejscowości...

  • Działki budowlane w Brzózie Królewskiej

    Brzóza Królewska

    • 0 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Brzóza Królewska. Mniejsza o powierzchni 11.5a, większa 41a. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na nr [tel].

  • Sprzedam działkę

    Brzóza Królewska

    • 82 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzoza Królewska, 25 arów, 3300 zł za ar. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w centrum, blisko szkoła, przedszkole , kościół, sk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Leżajsk

    Leżajsk

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | dom - Leżajsk Dom przestronny,rodzinny o łącznej powierzchni 210 m 2. Usytuowany na ładnej równej działce o powierzchni 15,05 ara w cichej i spokojnej częśc...

  • DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 995 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości LEŻAJSK , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk. Do sprzedaży nieruchomość...

  • Działka leżajsk leżajsk

    Leżajsk

    • 925 000 zł cena
    • 8 018 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | działka inwestycyjna Leżajsk - 80 AR Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Leżajsku, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Działka pod...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Leżajsk

    • 399 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podzwierzyniec

    Leżajsk

    • 780 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w Łańcucie na działce 9 ara. Witam Państwa,mam ogromną przyjemność przedstawić nietuzinkowa nieruchomość. Potężny dom z ogromnym potencjałem.Na działce 9.07 ara znajduj...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 320 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m²), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa pod...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 350 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa podkarpackiego. Działka zn...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ

    Giedlarowa

    • 6 900 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki LEŚNE, położone niedaleko siebie, dzieli je tylko jedna działka, o łącznej powierzchni ok. 16,2ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski,...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.

    Giedlarowa

    • 7 900 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam trzy działki LEŚNE, położone obok siebie, dzieli je tylko "droga" o łącznej powierzchni ok. 23ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, województwo po...

  • Działka Podzwierzyniec

    Leżajsk

    • 252 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w ŁAŃCUCIE OKAZJA OKAZJA OKAZJA Działka położona w drugiej linii zab...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 390 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Ni...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU
    1 / 2
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 132 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 10,54ar, położona w LEŻAJSKU, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo p...

  • Dom wolnostojący z ogrodem w Leżajsku

    Leżajsk » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomoś...

  • Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska
    1 / 6
    Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska

    Giedlarowa

    • 79 000 zł cena
    • 2 758 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości LOKALIZACJA: Giedlarowa , gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 400 m. Zespól Szkół w Giedlarowej...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Dwie Działki leśne na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, DZIAŁKA o nr ew. 10858 o pow. 12 ar 10982 o pow...

  • DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI LEŚNE!!! WOLA ZARCZYCKA

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 51ar, położone w WOLI ZARCZYCKIEJ gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie W skład nieruchomości w...

  • Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha
    1 / 16
    Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha

    Leżajsk

    • 233 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży dom drewniany w zabudowie bliźniaczej o wymiarach 10m x 7,8m mieszczący się w Leżajsku, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek składa się z: 3 pokoi (14m2, 14m2,...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE
    1 / 10
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE

    Stare Miasto

    • 130 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 27,10ar, położona w miejscowości STARE MIASTO, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Dzia...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU

    Przychojec

    • 320 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości PRZYCHOJEC , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni...

  • działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut
    1 / 2
    działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut

    Brzóza Stadnicka

    • 30 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia działke o powierzchńi 0,28h w miejscowości brzóza stadnicka gmina zołyńia powiat łancut woj podkarpackie nr działki 1667

  • działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk
    1 / 2
    działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk

    Biedaczów

    • 30 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,14h w miejscowości Biedaczów gmina Leżajsk powiat Leżajsk woj podkarpackie nr działki 503 obręb 0026

  • Piękna Działka -Budowlana-19 Ar
    1 / 8
    Piękna Działka -Budowlana-19 Ar

    Brzóza Stadnicka

    • 247 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania Piękna Działka Budowlana-19 Ar ,Działka Położona na Równym i Bardzo Suchym Podłożu. Okolica Bardzo Piękna- Cicha i Spokojna ,w Pięknym otoczeniu Przyrody w którym Pow...