• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Domaszczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Nowa Sarzyna

(4)
  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...

  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Okazja!Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum Stal...

    Stalowa Wola

    • 210 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis: Sprzedam słoneczne, przestronne, własnościowe mieszkanie w 4-piętrowym ocieplonym bloku w centrum Stalowej Woli przy Al. Jana Pawła II 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim...

  • 1 / 4
    Głogów Małopolski - mieszkanie rynek wtóny

    Głogów Małopolski

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie 2: - salon z kuchnią - 24,8m2, - 2 pokoje - 11,7m2 i 21m2, - łazienka - 3,05m2, - osobne wc - 1,1m2 - balkon - 2,3m2...

  • Sprzedam mieszkanie 57.5m

    Stalowa Wola

    • 275 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Popiełuszki 17a, znajduje się na 4 piętrze. Z dużego balkonu widok na park miejski. Okolica spokojna i klimatyczna , zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie szukam

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje. Mogą być małe ale 3. Chciałabym się zmieścić w 1200 zł+media.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,8m2 w Łańcucie

    Łańcut

    • 440 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,8m2 Mieszkanie ulokowane jest na 3 piętrze w niskim bloku, na spokojnym i dobrze skomunikowanym z Rzeszowem osiedlu. W skład mieszka...

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 521 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie Łańcut. Mieszkanie w Łańcucie o powierzchni 56,59m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnym pokojem, kuchnią...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 229 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Kawalerka w stanie deweloperskim Łańcut.

    Łańcut

    • 241 991 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Księże Górki V to kontynuacja popularnego osiedla w Łańcucie przy ulicy Jana Pawła II. Spokojne i bezpieczne otoczenie z licznymi terenami zielonymi sprzyjają wypoczynkowi i rek...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 360 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie w Łańcucie 51 m2 po remoncie sprzedamy . Mieszkanie w centrum Łańcuta na 2 piętrze niskiego bloku z lat 60 tych Mieszkanie składa się z dwóch przestron...

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Sprzedam mieszkanie

    Stalowa Wola

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, sprzedam mieszkanie przy ul Poniatowskiego w Stalowej Woli 44.5m. Posiada oddzielne 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Jest bardzo widne i cieple.Trzy lata temu...

  • 2 pokoje z loggią – centrum miasta, Jana Pawła II 13 – gotowe do...

    Stalowa Wola

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 52,7 m² – Jana Pawła II 13, centrum miasta Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m², położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana...

  • Mieszkanie w Łańcucie centrum
    1 / 9
    Mieszkanie w Łańcucie centrum

    Łańcut

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Łańcuta bez czynszowe jest po generalnym remoncie jest to serce Łańcuta blisko park Zamek Łańcucki itd. Piec 2 funkcyjny z zasobnikiem 55 l kuchnia sypialnia i...

  • zamienie lub sprzedam duzy dom
    1 / 2
    zamienie lub sprzedam duzy dom

    Nisko

    • 100 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 555 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do sprzedania , mozliwa zamiana na mieszkanie w krakowie , duzy dom w raclawicach kolo niska, dzialak 15 arow , dom do zamieszkania lub odswiezenia , mozliwosc zmiany uztkowania...

  • Sprzedam mieszkanie w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon typu loggia. Mieszkanie jest do remontu.

  • Mieszkanie Przeworsk, Misiągiewicza
    Mieszkanie Przeworsk, Misiągiewicza

    Przeworsk

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***** Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchom...

  • Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie

    Stalowa Wola

    • 1 234 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kontakt tylko telefoniczny Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum stalowej woli z wyposażeniem meble sprzęt agd szafy przesuwne ze szkła mlecznego Mieszkanie dwustronne okna...

  • 4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 495 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Blok stoi przy ul. Poniatowskiego, na spokojnym i dobrze zorganizowanym osiedlu Skarpa w Stalowej Woli. Kilka lat wstecz przeszedł gruntowny remont. Jest ocieplony i ma nową elewac...

  • 2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej
    1 / 7
    2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej

    Łańcut

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czter...

  • ścisłe centrum, drugie piętro, wolne od zaraz

    Łańcut » ul. Podwale

    • 459 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób,...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • Ogłoszenie o przetargu
    Ogłoszenie o przetargu

    Ulanów

    • 300 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 1 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    O G Ł O S Z E N I E Gminna Spółdzielnia „SCH” w Ulanowie w likwidacji ogłasza nieograniczony przetarg ofertowo-pisemny na sprzedaż nieruchomości I. PRZEDMIOT PRZETARGU 1. Lokal...

  • 4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia
    4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia

    Stalowa Wola

    • 390 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    To mieszkanie nie konkuruje standardem — konkuruje układem i potencjałem. Stalowa Wola | Poniatowskiego 57A | 4 pokoje | ok. 71,83 m² | loggia | piwnica | parter 4 w pełni niezal...

  • Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę
    Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę

    Stalowa Wola

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżow...