• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Nowa Sarzyna

(2)
  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Okazja!Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum Stal...

    Stalowa Wola

    • 210 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis: Sprzedam słoneczne, przestronne, własnościowe mieszkanie w 4-piętrowym ocieplonym bloku w centrum Stalowej Woli przy Al. Jana Pawła II 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim...

  • 1 / 4
    Głogów Małopolski - mieszkanie rynek wtóny

    Głogów Małopolski

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie 2: - salon z kuchnią - 24,8m2, - 2 pokoje - 11,7m2 i 21m2, - łazienka - 3,05m2, - osobne wc - 1,1m2 - balkon - 2,3m2...

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 521 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie Łańcut. Mieszkanie w Łańcucie o powierzchni 56,59m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnym pokojem, kuchnią...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 229 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie w Łańcucie 51 m2 po remoncie sprzedamy . Mieszkanie w centrum Łańcuta na 2 piętrze niskiego bloku z lat 60 tych Mieszkanie składa się z dwóch przestron...

  • Sprzedam mieszkanie

    Stalowa Wola

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, sprzedam mieszkanie przy ul Poniatowskiego w Stalowej Woli 44.5m. Posiada oddzielne 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Jest bardzo widne i cieple.Trzy lata temu...

  • 2 pokoje z loggią – centrum miasta, Jana Pawła II 13 – gotowe do...

    Stalowa Wola

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 52,7 m² – Jana Pawła II 13, centrum miasta Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m², położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana...

  • Mieszkanie w Łańcucie centrum
    1 / 9
    Mieszkanie w Łańcucie centrum

    Łańcut

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Łańcuta bez czynszowe jest po generalnym remoncie jest to serce Łańcuta blisko park Zamek Łańcucki itd. Piec 2 funkcyjny z zasobnikiem 55 l kuchnia sypialnia i...

  • Mieszkanie Przeworsk, Misiągiewicza
    Mieszkanie Przeworsk, Misiągiewicza

    Przeworsk

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***** Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchom...

  • Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie

    Stalowa Wola

    • 1 234 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kontakt tylko telefoniczny Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum stalowej woli z wyposażeniem meble sprzęt agd szafy przesuwne ze szkła mlecznego Mieszkanie dwustronne okna...

  • 2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej
    1 / 7
    2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej

    Łańcut

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czter...