• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ornowo
  • Żagań
  • Biedaczów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grodzisko Górne

(5)
  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W GRODZISKU GÓRNYM
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W GRODZISKU GÓRNYM

    Grodzisko Górne

    • 175 000 zł cena
    • 4 085 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 40,85ar , położone w GRODZISKU GÓRNYM, gmina Grodzisko Dolne, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W skład nieruc...

  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Górnym od strony Dębna. Powierzchnia 0,39ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub e-m...

  • Las
    Las

    Grodzisko Górne

    • 32 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym w kierunku Podlesia. Powierzchnia 0,29ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na telefon lub...

  • Las, sosna, dąb
    Las, sosna, dąb

    Grodzisko Górne

    • 90 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania las mieszany w Grodzisku Dolnym. Rosną tam piękne sosny i dęby. Powierzchnia 0,5ha. Przybliżona lokalizacja zaznaczona na zdjęciu satelitarnym. Więcej szczegółów na t...

  • 1 / 4
    Działka Grodzisko Górne

    Grodzisko Górne

    • 110 000 zł cena
    • 5 008 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 58,08 ara. Pierwsza działka jest położona przy drodze asfaltowej. Jest to działka rolno-budowlana o powierz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Wierzawice rynek pierwotny

    Wierzawice

    • 450 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM Z DZIAŁKĄ/ LEŻAJSK Szanowni Państwo, Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 103,54 m2 usytuowany na 12 arowej działce położony niedale...

  • Dom Leżajsk

    Leżajsk

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | dom - Leżajsk Dom przestronny,rodzinny o łącznej powierzchni 210 m 2. Usytuowany na ładnej równej działce o powierzchni 15,05 ara w cichej i spokojnej częśc...

  • DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 995 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości LEŻAJSK , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk. Do sprzedaży nieruchomość...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 37 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka grodzisko dolne grodzisko dolne

    Grodzisko Dolne

    • 85 000 zł cena
    • 4 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | GRODZISKO DOLNE - DZIAŁKA POD LASEM- 47,20 ARA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W GRODZISKU DOLNYM KLASA GRUNTU Lzr/RIVb,Lzr/RIVa,RIVb,RIVa WYMIARY 103...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Budy Łańcuckie

    • 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Leżajsk

    • 399 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Żołynia

    Żołynia

    • 55 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka położona w Żołyni. Klasa działki RIIIa i RIVa. Wymiary: 32 szer. x 173 dl. Nieruchomosc polozona niedaleko lasu i pastwisk. Dojazd drogą gminna. Wok&o...

  • Działka Żołynia

    Żołynia

    • 89 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 26 arowa położona w miejscowości Żołynia. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Żołynia, gmina Żołynia, powiat Łańcut. Działka o płaskim ter...

  • Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 60 000 zł cena
    • 5 361 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 5361 m2. Bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość. Wymiary działki: dł 100x53 m2. Dojazd drogą gminną. Na działce posadzone jest pszenżyto. W...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ

    Giedlarowa

    • 6 900 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki LEŚNE, położone niedaleko siebie, dzieli je tylko jedna działka, o łącznej powierzchni ok. 16,2ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski,...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.

    Giedlarowa

    • 7 900 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam trzy działki LEŚNE, położone obok siebie, dzieli je tylko "droga" o łącznej powierzchni ok. 23ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, województwo po...

  • Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana
    1 / 11
    Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana

    Grodzisko Dolne

    • 135 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana Lokalizacja: Grodzisko Dolne nr 450 , woj. podkarpackie, w otoczeniu domów jednorodzinnych, Kościół ok. 1,5 km,...

  • Dom wolnostojący z ogrodem w Leżajsku

    Leżajsk » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomoś...

  • Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska
    1 / 6
    Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska

    Giedlarowa

    • 79 000 zł cena
    • 2 758 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości LOKALIZACJA: Giedlarowa , gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 400 m. Zespól Szkół w Giedlarowej...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE
    1 / 9
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE

    Chodaczów

    • 120 000 zł cena
    • 4 022 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości CHODACZÓW , w powiecie leżajskim, gmina Grodzisko Dolne. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 40,22ar, w kształc...

  • Dom drewniany z budynkami gospodarczymi – Kuryłówka
    1 / 16
    Dom drewniany z budynkami gospodarczymi – Kuryłówka

    Grodzisko Dolne

    • 262 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona w miejscowości Kuryłówka, w powiecie leżajskim. W skład posesji wchodzi drewniany dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze, położone na dz...

  • 1 / 3
    Działka Budy Łańcuckie Białobrzegi

    Budy Łańcuckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Ła...

  • Działka budowlana z domem drewnianym
    1 / 3
    Działka budowlana z domem drewnianym

    Żołynia

    • 11 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Żołynia na działce znajduje się dom drewniany w domu jest prąd i woda a na działce jest kanalizacja i gaz nr.działki 4169/2 cena 11000 za...

  • NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W ŻOŁYNI
    1 / 3
    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ W ŻOŁYNI

    Żołynia

    • 175 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 55ar, położona w ŻOŁYNI, gmina Żołynia, powiat łańcucki, województwo podkarpa...

  • Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha
    1 / 16
    Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha

    Leżajsk

    • 233 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży dom drewniany w zabudowie bliźniaczej o wymiarach 10m x 7,8m mieszczący się w Leżajsku, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek składa się z: 3 pokoi (14m2, 14m2,...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie
    1 / 11
    Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie

    Budy Łańcuckie

    • 149 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka z warunkami zabudowy – Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy – ta...

  • Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media
    Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media

    Grodzisko Dolne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 39 arów w województwie podkarpackim położoną w Grodzisku Dolnym, działka znajduje się obok działki zabudowanej, dostęp do drogi asfaltowej, częściowo jest to dział...

  • działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk
    1 / 2
    działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk

    Biedaczów

    • 30 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,14h w miejscowości Biedaczów gmina Leżajsk powiat Leżajsk woj podkarpackie nr działki 503 obręb 0026

  • Dom Tryńcza Gniewczyna Tryniecka

    Tryńcza

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta? Ta nieruchomość w Gniewczynie Trynieckiej, zaledwie kilka minut od Przeworska, może...