• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wronki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sokołów Małopolski

(1)
  • Dom sokołów małopolski sokołów małopolski

    Sokołów Małopolski

    • 1 349 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m², usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej . Zlokalizowany w spokojnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący w Tajęcinie do zamieszkania bez pośredników

    Trzebownisko

    • 810 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 111m2, działka 6a. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga wkładu f...

  • Dom Dąbrówki

    Dąbrówki

    • 3 150 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Reprezentacyjny dom z dużą działką Teraz NOWA Niższa cena Jeżeli jesteś osobą ceniącą ciszę, spokój i chciałbyś zamieszkać w rezydencyjnym domu położonym na...

  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Węgliska

    • 410 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 250 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 189 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 089 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 199 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tajęcina

    • 879 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 599 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rakszawa rynek pierwotny

    Rakszawa

    • 379 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzch...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • Dom Trzebownisko Stobierna rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 699 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzin...

  • Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2
    Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2

    Trzebownisko

    • 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA; Od dzisiaj do końca roku ten dom dostępny jest w obniżonej cenie! Nie czekaj - taka oferta zdarza się rzadko i obowiązuje tylko przez ograniczony czas. Zarezerwuj swój wyma...

  • Komfortowy dom 5 pokoi, ul. Kościuszki

    Głogów Małopolski » ul. Kościuszki

    • 1 999 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa Małopols...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • Dom Czarna Czarna Dolna
    1 / 13
    Dom Czarna Czarna Dolna

    Czarna

    • 370 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w miejscowości Czarna Dolna, w gminie Czarna - w sercu Bieszczad, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości...

  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,
    1 / 15
    Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,

    Brzóza Królewska

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    __________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu ARCHON „Dom w szyszkowcach 8”, położone w miejscowości...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna
    1 / 10
    Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna

    Wólka Podleśna

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki
    1 / 5
    Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki

    Wólka Podleśna

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie sprzedaży niebanalny, nowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku, zlokalizowany w Wólce Podleśnej k/Jasion...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas

    Trzeboś

    • 519 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 2 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym w Trzebosi Podlas – idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość położona jest przy granicy trzech miejscowości: Trzeboś, Węgl...

  • Dom Dąbrówki ul.

    Dąbrówki

    • 1 169 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną w biurze Central Office Nieruchomości - przytulny, jasny i funkcjonalny dom wolnostojący, usytuowany w cichej o...

  • Na sprzedaż domek w Gwoźdźcu cena 189 000 zł!

    Gwoździec

    • 149 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.Domek o powierzchni około 55 m² przeznaczony jest do remontu.Budynek usyt...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...