• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Katowice
  • Dobrzyń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Trzebownisko

(3)
  • Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2
    Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2

    Trzebownisko

    • 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA; Od dzisiaj do końca roku ten dom dostępny jest w obniżonej cenie! Nie czekaj - taka oferta zdarza się rzadko i obowiązuje tylko przez ograniczony czas. Zarezerwuj swój wyma...

  • Dom Trzebownisko Stobierna rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 699 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzin...

  • Dom wolnostojący w Tajęcinie do zamieszkania bez pośredników

    Trzebownisko

    • 810 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 111m2, działka 6a. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga wkładu f...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Borowa

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 649 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie biura Nieruchomości Central Office Biuro Nieruchomości Central Office przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Rzeszowa - przy...

  • Nowy dom na widokowej działce 19.11ar!

    Rzeszów

    • 1 790 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • 88,70 m2 – Zabajka – zabudowa bliźniacza, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 697 114 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 250 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 189 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 1 340 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 6 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 089 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 199 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tajęcina

    • 879 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 599 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • przestronny dom z potencjałem, spokojna okolica

    Rzeszów » ul. Karkonoska

    • 929 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w biurze Pie...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Słocińska

    Rzeszów » ul. Słocińska

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa - os. Słocina.Opis inwestycji:Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów w zabud...

  • Dom, ul. Władysława Warneńczyka
    1 / 10
    Dom, ul. Władysława Warneńczyka

    Rzeszów

    • 1 480 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta prywatna od właściciela cena do rozsądnej negocjacji. Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie, wiem gdzie macie siedziby w razie potrzeby zadzwonię lub przyjdę.

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • Dom z potencjałem – do remontu, Rzeszów Budziwój

    Rzeszów » ul. Porąbki

    • 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m², usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszo...

  • Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska
    1 / 15
    Dom na sprzedaż Rzeszów, Budziwojska

    Rzeszów

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży DOM ok 300m2, działka 900m2, zlokalizowany w Rzeszowie, osiedle Budziwój. Nieruchomość usytuowana wzdłuż głównej drogi asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Działka w ksz...

  • Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom wolnostojący z garazem i dużym ogrodem

    Rzeszów

    • 1 690 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom...

  • 2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem
    1 / 16
    2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem

    Krasne

    • 679 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 620 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - „Dom w Malinówkach 8” | 143,65 m² | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowan...

  • Wynajmę dom z ogródkiem w Rzeszowie
    1 / 11
    Wynajmę dom z ogródkiem w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 4 300 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom do wynajęcia z ogrodkiem Rzeszów Budziwój ul alternatywy. Dom 83m. Ogródek ogrodzony. Rekurpucacja. Rolety zewnętrzne. Parter Wiatrołap Salon z kuchnią Łazienka Piętro Sypi...

  • Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna
    1 / 10
    Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna

    Wólka Podleśna

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną...

  • Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki
    1 / 5
    Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki

    Wólka Podleśna

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie sprzedaży niebanalny, nowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku, zlokalizowany w Wólce Podleśnej k/Jasion...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...