• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sędziszów Małopolski

(3)
  • Przestronne, blisko szkoła, miejsca parkingowe
    Przestronne, blisko szkoła, miejsca parkingowe

    Sędziszów Małopolski

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie zadłużona

    Sędziszów Małopolski

    • 89 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie do remontu oraz zadłużone na kwotę 38 tys zł Sprzedam pilnie przed licytacją

  • Mieszkanie 2 pokojowe Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski

    • 170 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 39 m w Sędziszówie Małopolskim na Osiedlu Młodych . Mieszkanie po remoncie .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie

    Ropczyce

    • 369 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m2. Podstawowe informacje: Gotowe do zamieszkania 3 pokoje na 2 piętrze w środku. W mieszkaniu znajduje się oddz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa

    Ropczyce

    • 309 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Ropczyce, ul. Kolejowa - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56,5m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchn...

  • Mieszkanie Ostrów

    Ostrów

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostrów, wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie , umeblowane Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m położone na 2 piętrze w bloku w Ostrowie. Lokal...

  • MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE
    1 / 8
    MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE

    Ropczyce

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc. Nier...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...