• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bojszów
  • Miłki
  • Orzyny
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Paszczyna

(3)
  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Niemcy
    1 / 2
    Dom Niemcy

    Dębica

    • 320 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W miejscowości Osann 20 km od miasta Trier.

  • sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 5
    sprzedam dom jednorodzinny

    Dębica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 150m2 położony na 6,72 arowej działce w Dębicy. Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych i piwn...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dębica

    • 445 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Ropczyce

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pustków

    • 399 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż
    1 / 13
    Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

    Dębica

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,34 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (parter, 1...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Dom Żyraków
    1 / 15
    Dom Żyraków

    Żyraków

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Żyraków - nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 121m2, wybudowany z porothermu (ceramika) + 15cm styro...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...