• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Przecław

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przecław

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Niemcy
    1 / 2
    Dom Niemcy

    Dębica

    • 320 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W miejscowości Osann 20 km od miasta Trier.

  • Sprzedam dom 240m2, działka 29ar

    Mielec

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam dom parterowy 240m2 znajdujący się na Trzcianie (8km od Mielca). Dom znajduje si na działce 29 ar. Dom wybudowany z Ytong, dach pokryty dachówką ceramiczna antracyt...

  • Dom do wynajęcia 225m2 ul. Kasztanowa Mielec

    Mielec

    • 4 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący 225m2| Mielec| os. Borek

    Mielec

    • 820 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Straszęcin

    • 690 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Straszęcin

    • 498 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 3 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chorzelów

    • 1 500 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mielec

    • 1 249 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 5 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Ropczyce

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pustków

    • 399 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregówka 140m2 os. Dziubków

    Mielec

    • 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Dom szeregowka do zamieszkania Mielec Smoczka
    Dom szeregowka do zamieszkania Mielec Smoczka

    Mielec

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szeregowka do zamieszkania ,nowe budownictwo, ogród,Mielec Smoczka

  • Dom dzialka 12 arow Mielec
    1 / 3
    Dom dzialka 12 arow Mielec

    Mielec

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom drewniany do remontu, dzialka 12 arow kanalizacja, gaz prad ,garaż i budynek gospodarczy

  • Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż
    1 / 13
    Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

    Dębica

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,34 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (parter, 1...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA
    1 / 12
    Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA

    Mielec

    • 1 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM – dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulic...

  • Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica
    1 / 16
    Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica

    Grabiny

    • 289 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m² położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar, w trzeciej...

  • Dom Żyraków
    1 / 15
    Dom Żyraków

    Żyraków

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Żyraków - nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 121m2, wybudowany z porothermu (ceramika) + 15cm styro...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.
    1 / 15
    Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.

    Straszęcin

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony w centrum Straszęcina, w gminie Żyraków, na działce o powierzchni 8 arów. Trzykondygnacyjny...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Dom- Głowaczowa- Podkarpacie
    1 / 10
    Dom- Głowaczowa- Podkarpacie

    Głowaczowa

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Głowaczowa (woj. podkarpackie). Nieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierzch...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...

  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...