• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brenna
  • Jaworzynka
  • Skawinki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Przecławiem

(34)
  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • Dom- Głowaczowa- Podkarpacie
    1 / 10
    Dom- Głowaczowa- Podkarpacie

    Głowaczowa

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Głowaczowa (woj. podkarpackie). Nieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierzch...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.
    1 / 15
    Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.

    Straszęcin

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony w centrum Straszęcina, w gminie Żyraków, na działce o powierzchni 8 arów. Trzykondygnacyjny...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Dom Żyraków
    1 / 15
    Dom Żyraków

    Żyraków

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Żyraków - nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 121m2, wybudowany z porothermu (ceramika) + 15cm styro...

  • Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica
    1 / 16
    Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica

    Grabiny

    • 289 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m² położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar, w trzeciej...

  • Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA
    1 / 12
    Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA

    Mielec

    • 1 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM – dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulic...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dom Radomyśl Wielki rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Radomyśl Wielki » ul. Mickiewicza

    • 720 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM BLISKO RYNKU W RADOMYŚLU WIELKIM - IDEALNA PROPOZYCJA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH SOLIDNIE WYBUDOWANEGO DOMU W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, KTÓRE CHCĄ POŁĄCZYĆ ŻYCIE I PRACĘ W JEDNYM M...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż
    1 / 13
    Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

    Dębica

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,34 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (parter, 1...

  • Dom dzialka 12 arow Mielec
    1 / 3
    Dom dzialka 12 arow Mielec

    Mielec

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom drewniany do remontu, dzialka 12 arow kanalizacja, gaz prad ,garaż i budynek gospodarczy

  • Dom szeregowka do zamieszkania Mielec Smoczka
    Dom szeregowka do zamieszkania Mielec Smoczka

    Mielec

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szeregowka do zamieszkania ,nowe budownictwo, ogród,Mielec Smoczka

  • Dom na sprzedaż - 3 mieszkania Radomyśl Wielki

    Radomyśl Wielki

    • 620 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Dom szeregówka 140m2 os. Dziubków

    Mielec

    • 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości