• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Santok
  • Kamień
  • Nowe Grabie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stasiówka

(1)
  • Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica
    1 / 12
    Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica

    Stasiówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla os...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Niemcy
    1 / 2
    Dom Niemcy

    Dębica

    • 320 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W miejscowości Osann 20 km od miasta Trier.

  • Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G
    1 / 8
    Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G

    Braciejowa

    • 149 580 zł cena
    • 2 493 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 24,93 ar położoną w miejscowości Braciejowa w drodze na Kałużówkę. Dokładna jej powierzchnia zostanie określona po podziale g...

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dębica

    • 445 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 335 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Działka Paszczyna

    Paszczyna

    • 88 200 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica, powiat Dębicki. Nr działki: 848/6 Powierzchnia działki 12,60 ar Kształt działki: nieregularny...

  • Paszczyna - działka na sprzedaż
    Paszczyna - działka na sprzedaż

    Paszczyna

    • 136 884 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 20,13 ar położoną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica. Media: prąd w zasięgu o...

  • Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ
    1 / 8
    Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ

    Głobikowa

    • 79 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15,10 ar położoną w Głobikowej, gmina Dębica. Media: sieć energetyczna - w zasięgu około 30m, sieć wodociągowa - bezpośrednio...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 47,42 m2 w Dębicy blisko centrum SPRZEDAM W ofercie biura przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,42 m2 Mieszkanie z racji s...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Podgrodziu
    1 / 16
    Sprzedam działkę budowlaną w Podgrodziu

    Podgrodzie

    • 190 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną w Podgrodziu o powierzchni 20 arów, około 200m od drogi krajowej E94. Nr działki: 505/4. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wydane warunki zabudowy....

  • Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż
    1 / 13
    Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

    Dębica

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,34 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (parter, 1...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Gumniska gm. Dębica działka 12 ar
    Gumniska gm. Dębica działka 12 ar

    Gumniska

    • 120 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną, zlokalizowaną w odległości ok 4km od centrum Dębicy. Nieruchomość o powierzchni 12,81ar, i przybliżonych wymiarach 24x46m, o nach...

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż

    Dębica

    • 325 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 położone w Dębicy przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa si...

  • Mieszkanie, 48 m2, Matejki, Dębica
    1 / 12
    Mieszkanie, 48 m2, Matejki, Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły (1952 r.). Budynek jest zadbany, ocieplony wyposażony w monit...

  • Podgrodzie - działka na sprzedaż
    1 / 9
    Podgrodzie - działka na sprzedaż

    Podgrodzie

    • 239 000 zł cena
    • 2 515 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 25,15 ar położoną w Podgrodziu bezpośrednio przy drodze krajowej E94. Klasa ziemi działki to V, użytki w większo...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.
    1 / 12
    Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Dębica

    • 1 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 wraz z garażem blaszakiem zlokalizowane w Dębicy .Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze . posiada szafy wnękowe ( w 2 pok...

  • Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica
    1 / 10
    Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej pożąd...

  • Działka rolna Dębica Gumniska
    1 / 4
    Działka rolna Dębica Gumniska

    Gumniska

    • 199 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 26 arów , położonej w miejscowości Gumniska ,gmina Dębica , w powiecie dębickim . Do działki prowadzi droga d...

  • Działka 13 ar, Latoszyn,  gm. Dębica.
    1 / 10
    Działka 13 ar, Latoszyn, gm. Dębica.

    Latoszyn

    • 169 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 12,86 ar, położone w miejscowości Latoszyn, w cichej i spokojnej okolicy, przy odnodze DK 94. Działki z dostępem do pełne...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • Mieszkanie Dębica, Konarskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Dębica, Konarskiego

    Dębica

    • 312 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Dębica, ulica Konarskiego - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 58.6m2, IV piętro, 3 pokoje, jasna ku...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Działka Glinik

    Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik, gm. Wielopole Skrzyńskie - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 98,5 ara z dojazdem drogą gruntową; teren lekko pochyły. Cena za całość: 40 000 zł - do negocjacji. P...

  • Sprzedam działkę w Podgrodziu
    Sprzedam działkę w Podgrodziu

    Podgrodzie

    • 140 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Podgrodziu o pow. 14,3 ar w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. dostęp do mediów po przeciwnej stronie drogi lub na sąsiednich działkach...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...