• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Klimkówka
  • Tropie
  • Siary
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kołaczyce

(1)
  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Centrum Jasła

    Jasło

    • 830 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bardzo ładny dom z ogrodem w Jaśle, usytuowany w centrum miasta (2-3min.pieszo od Jasielskiego Domu Kultury),obiekt w zabudowie zwartej na spokojnej ulicy. Budynek dwu pię...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Glinik Górny - dom o powierzchni 130 m2 w stanie surowym na działce 25,76 ara, budowany z pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachodachówką, okna pcv, rozprowadzona instalacja e...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 990 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom, który łączy w sobie wysoki standard z elegancją i niebagatelną lokalizacją na spokojnym osiedlu w Jaśle, przy ul....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasło

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Klecie

    Klecie

    • 399 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Klecie, gmina Brzostek. To właśnie tutaj, wśród zielonych krajobrazów znajduje się gospodarstw...

  • 1 / 2
    Dom iętrowy 200m2 w Jaśle- stan surowy otwarty.

    Jasło

    • 345 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Pol...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na ul. Starowiejskiej w Jaśle. Prezentowana nieruchomość obejmuje nieduży dom o powierzchni użytkowej...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Jasła, przy ul. Kaczorowy....

  • Dom Jabłonica

    Jabłonica

    • 109 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w dziczy, w otoczeniu nieskażonej ludzką ręką natury? Z dala od miasta i odsuniętej od sąsiadów? Przedstawiamy Państwu małe siedlisko z domem i bud...

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 980 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2005 roku według cenionego projektu Gniewko. To propozycja dla osób poszukujących klasycznej, ponadczasowej architektury oraz solidnej ko...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 989 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w stylu willi miejskiej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Jasła przy ul....

  • Dom Jasło
    1 / 12
    Dom Jasło

    Jasło

    • 634 944 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w ramach nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle. Dom w zabud...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Inwestycja z Ogromnym Potencjałem Dwukondygnacyjny Dom z Lat 70- tych w Jaśle! Odkryj wyjątkową szansę na inwestycję w sercu Jasła! Prezentujemy dwukondygnacyjny dom z...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 269 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezentowana nieruchomość obejmuje p...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 276 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju? Z dala od zgiełku miasta, miejsca gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju? A może chcesz założyć gospodarstwo rolne lub agroturystykę? Ta oferta jest właśnie dla...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło. Prezentowana nieruchomość obejmuje parterowy budynek mieszkalny jednorodzin...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezen...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 619 900 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny i funkcjonalny dom zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Jasła, ul. Sroczyńskiego. Prezentowany parterowy budynek jednorodzinny wyb...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej Jasła w otoczeniu zieleni wałów, które są idealnym miejscem na spacery i rekreację. Ta jakże cieka...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Jaśle, ul. Grunwaldzka, obręb Górka. Przestrzeń w budynku stwarza wiele możliwości aranżacy...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Kaczorowy. To właśnie tutaj w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okoli...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 179 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokowe siedlisko pod lasem z dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezento...

  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Dom w pobliżu centrum Jasła.
    Dom w pobliżu centrum Jasła.

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działc...

  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...