• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Futoma
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kołaczycami

(94)
  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...

  • Dom Strzeszyn gm. Biecz
    Dom Strzeszyn gm. Biecz

    Strzeszyn

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości i praw...

  • Dom Jasło
    Dom Jasło

    Jasło

    • 1 199 900 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 5 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY JASŁO, SOBNIÓW - 239 M Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni netto 239m, położony w jednej z najbardziej cenion...

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Dom w pobliżu centrum Jasła.
    Dom w pobliżu centrum Jasła.

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działc...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...

  • Dom Tarnowiec
    Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 359 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM TARNOWIEC,DZIAŁKA 1,04 HA! Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć, żyć spokojnie i jednocześnie mieć ogromny potencjał do rozwoju? Ta nieruchomość w Tarno...

  • Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza
    1 / 16
    Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Jaśle, ul. Grunwaldzka, obręb Górka. Przestrzeń w budynku stwarza wiele możliwości aranżacy...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Okrężna, obręb Krajowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowa...

  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Kaczorowy. To właśnie tutaj w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okoli...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 179 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokowe siedlisko pod lasem z dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezento...

  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Dom Umieszcz

    Umieszcz

    • 99 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu dom w miejscowości Umieszcz gmina Tarnowiec! W skład nieruchomości wchodzi drewniany dom o powierzchni ok. 110m2 wraz z budynkiem gospodarczym i atrakcyjną...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży domu mieszkalnego zlokalizowanego w Jaśle, przy ul. Grunwaldzkiej. Prezentowany budynek jednorodzinny wzniesiono w latach 70-tyc...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 269 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezentowana nieruchomość obejmuje p...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 276 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju? Z dala od zgiełku miasta, miejsca gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju? A może chcesz założyć gospodarstwo rolne lub agroturystykę? Ta oferta jest właśnie dla...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło. Prezentowana nieruchomość obejmuje parterowy budynek mieszkalny jednorodzin...