• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szerzyny

(2)
  • Dom Szerzyny

    Szerzyny

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Prezentowan...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 84 900 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Szerzyny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Nieruchomość z pewnością zainteresuje niejednego nabywcę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Rożnowice, działka budowlana 19 a, 997S/2021

    Rożnowice

    • 49 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Rożnowicach o powierzchni 19 arów, o wymiarach ok. 25m x 72m. Dojazd do działki drogą utwardzoną, ok. 150 m od drogi asfaltowej. Prąd na działce sąsiedniej. Dzi...

  • Działka Joniny

    Joniny

    • 169 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka rolna w Joninach o powierzchni 9800m2 z możliwością podziału na 3 po ok. 3000 m2. Usytuowana na lekkim wzniesieniu, teren w całości płaski, do centru...

  • Pilne! Sprzedam dom w malowniczej okolicy - działka 6700 m2

    Olszyny

    • 315 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Mam do zaoferowania na sprzedaż dom w przepięknej okolicy pogórza strzyżewskiego. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 6700 m2. W skład pos...

  • Duża działka budowlana w Binarowej, gm. Biecz

    Binarowa

    • 249 000 zł cena
    • 5 563 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana!-Binarowa, gm. Biecz, powiat Gorlicki-55,63 a-92x54 m-249 000 zł Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę jednorodzinną lub do podzielenia na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jabłonica

    Jabłonica

    • 109 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w dziczy, w otoczeniu nieskażonej ludzką ręką natury? Z dala od miasta i odsuniętej od sąsiadów? Przedstawiamy Państwu małe siedlisko z domem i bud...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogodny...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogod...

  • Dom Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OŁPINY Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w sercu spokojnej miejscowości Ołpiny, w gmini...

  • Dom Czermna gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Czermna gm. Szerzyny

    Czermna

    • 449 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JENDORODZINNY W STANIE SUROWYM OTWARTYM W SPOKOJNEJ MIEJSCOSWOŚCI CZEMNA Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie Sze...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Dom- Joniny- Ryglice- Małopolska

    Joniny

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferowany jest dom o powierzchni 35 m², zlokalizowany w miejscowości Joniny, w gminie Ryglice powiat tarnowski. Dom usytuowana jest na działce o powierzchni 12 arów.Nie...

  • Na Sprzedaż dom w Kowalowej 300 metrów 299 000 zł!

    Kowalowa

    • 299 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Przestronny dom w Kowalowej - Doskonała okazja inwestycyjna! Cena: 299 000 zł Powierzchnia domu: 250 m² Działka: 10 arów Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu...

  • Dom Kowalowa gm. Ryglice
    1 / 15
    Dom Kowalowa gm. Ryglice

    Kowalowa

    • 649 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 1,46 ha w malowniczej Kowalowej Do sprzedaży oferujemy nieruchomość, która zachwyca spokojem, przestrzenią i bliskością natury, położona jest w widokowej miejsco...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Rożnowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki leśne o łącznej powierzchni 1.1508 ha położone w Racławicach w Gminie Biecz STARY DRZEWOSTAN mieszany z przewagą iglastą. Tel.[tel] Obie działki posiada...

  • Działka budowlano- rolną
    Działka budowlano- rolną

    Rożnowice

    • 45 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w piękniej, malowniczej i zacisznej dolince zdala od zgiełku ulic i ludzi. Na działce dostępny prąd, oraz światłowód Gaz i kanalizacja na działce obok około 20 me...

  • Działka leśna Joniny gm. Ryglice
    Działka leśna Joniny gm. Ryglice

    Joniny

    • 125 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowa propozycja dla miłośników prawdziwej, pierwotnej zieleni aż 2 hektary dojrzałego, 40-letniego lasu, położonego w sercu terenów leśnych, w otoczeniu innych pry...

  • Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice
    1 / 4
    Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice

    Joniny

    • 200 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo - usługowy w Joninach Gmina Ryglice. Działka 10 a. Budynek handlowo-usługowy z potencjałem: * Brak konkurencji jedyny obiekt w okolicy! * Media na działce * Mo...

  • Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara

    Joniny

    • 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko z pięknym domem murowanym, położonym w miejscowości Joniny . Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą polną co zapewnia ciszę oraz spokój. Dom, o unikalnej a...

  • Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara
    1 / 14
    Siedlisko w Joninach z działkami 3,5 hektara

    Joniny

    • 600 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka na sprzedaż, Joniny | gm. Ryglice 109 TYŚ!

    Joniny

    • 109 000 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania.Powierzchnia: 1131 m²Kształt: prostokątnyTeren: równy, idealny p...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana

    Czermna

    • 115 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę o powierzchni 1.42ha w cichym ustronnym miejscu z dobrym dojazdem od strony asfaltowej

  • Działka budowlano-rolna 62 ar OŁPINY!

    Ołpiny

    • 209 800 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Ołpiny, usytuowana na malowniczym wzniesieniu. Nieruchomość zachwyca pięknymi, otwartymi widokami, a jednocze...

  • Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz
    1 / 8
    Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz

    Dębowa

    • 48 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 44 ary (4400 m²) w miejscowości Dębowa, gmina Jodłowa, na terenie Pogórza Ciężkowickiego. Teren znajduje się w spokojne...

  • Duża działka 56 arów – dwie drogi, media | możliwość podział
    1 / 3
    Duża działka 56 arów – dwie drogi, media | możliwość podział

    Dębowa

    • 140 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka o powierzchni 56 arów (5600 m²) położona w miejscowości Dębowa, gmina Jodłowa, powiat dębicki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w o...

  • Działka budowlana 72 a w Racławicach, gm. Biecz 1187S/2026