• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opacz Mała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Święcany

(1)
  • Lokal Święcany

    Święcany

    • 1 649 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowy znajdujący się w miejscowości Święcany, Gm. Skołyszyn. Jeśli jesteś Inwestorem i zależy Ci na wysokiej stopie zwrotu inwestyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 69 900 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Szerzyny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Nieruchomość z pewnością zainteresuje niejednego nabywcę...

  • Duża działka budowlana w Binarowej, gm. Biecz

    Binarowa

    • 249 000 zł cena
    • 5 563 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana!-Binarowa, gm. Biecz, powiat Gorlicki-55,63 a-92x54 m-249 000 zł Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę jednorodzinną lub do podzielenia na...

  • Dom Czermna gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Czermna gm. Szerzyny

    Czermna

    • 449 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JENDORODZINNY W STANIE SUROWYM OTWARTYM W SPOKOJNEJ MIEJSCOSWOŚCI CZEMNA Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie Sze...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana

    Czermna

    • 115 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę o powierzchni 1.42ha w cichym ustronnym miejscu z dobrym dojazdem od strony asfaltowej

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 69 900 zł cena
    • 5 282 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową nieruchomość rolno - budowlaną położoną w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Ta sielankowo zlokal...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 279 900 zł cena
    • 49 032 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    [i] Wyjątkowa i niepowtarzalna okazja w naszej ofercie! [/i] Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu dużą nieruchomość leśną położoną w miejscowości Szerzyny, Gmina S...

  • Działka Jabłonica

    Jabłonica

    • 74 900 zł cena
    • 2 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech malowniczych działek budowlanych z wyjątkowym potencjałem, położonych w urokliwej miejscowości Jabłonica (gmina Skołyszyn). To idealna propozycja dla...

  • Dom Szerzyny

    Szerzyny

    • 359 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 999 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Prezentowan...

  • Nowe

    Działka Czermna

    Czermna

    • 99 900 zł cena
    • 2 879 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Czermna(gmina Szerzyny, powiat tarnowski). To idealna propozycja dla osób poszuku...

  • Dom Siepietnica

    Siepietnica

    • 589 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkowo interesującą ofertą sprzedaży funkcjonalnego i pełnego potencjału domu w zabudowie bliźniaczej gotowego do zamieszkania, zlokalizowa...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Czermna

    Czermna

    • 55 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LAS BUKOWY- 45 AR, CZERMNA( POWIAT TARNOWSKI)! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca użytek leśny, położona w miejscowości Czermna, w powiecie tarnowskim...