• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zawyki
  • Stara Morawa
  • Rukławki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osobnica

(6)
  • Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła
    1 / 2
    Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła

    Osobnica

    • 27 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 323, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty orne...

  • Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka
    1 / 2
    Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka

    Osobnica

    • 18 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-leśną o numerze ewidencyjnym 468, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty...

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Działka rolna Osobnica gm. Jasło
    1 / 4
    Działka rolna Osobnica gm. Jasło

    Osobnica

    • 35 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE OSOBNICA-59 AR! Na sprzedaż oferowane są trzy działki rolne o łącznej powierzchni niespełna 59 arów (ok. 0,59 ha), położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Oso...

  • 1 / 3
    Działka Osobnica

    Osobnica

    • 19 900 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek na sprzedaż położonych w Osobnicy i Trzcinicy, gmina Jasło, powiat jasielski. W skład zbywanych nieruchomości wchodzi:...

  • działka osobnica powiat jasło 0,48h
    działka osobnica powiat jasło 0,48h

    Osobnica

    • 25 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    witam mam do zaoferowania 6 działek w miejscowosci osobnica gmina jasło powiat jasło woj podkarpackie o łocznej pow 0,48h nr działki 2105/1, 2106/2, 2107/4, 2108/4, 2120/1, 2112

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lipinki, działka budowlana 18 a, 1088S/2023

    Lipinki

    • 75 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 18 arów, położona w miejscowości Lipinki. Działka posiada dostęp z dwóch stron - z drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd....

  • Działka Pagorzyna

    Pagorzyna

    • 89 900 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Pagorzyna, gmina Lipinki, powiat Gorlicki. Działka jest położona w malowniczej okolicy na idealnie równym terenie....

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 549 900 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski. Pre...

  • Działka Radość

    Radość

    • 139 900 zł cena
    • 6 053 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Radość, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość st...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 234 900 zł cena
    • 3 325 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu zaciszną działkę budowlaną z gotowym projektem pięknego budynku jednorodzinnego oraz domkiem typu holenderskiego położoną w miejscowości Łaski, g...

  • Działka Pagorzyna

    Pagorzyna

    • 109 900 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, przestronną działkę budowlaną zlokalizowaną u podnóża Beskidu Niskiego w miejscowości Pagorzyna, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 134 900 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy położoną w Dębowcu, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 779 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Lipinki, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 69 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położona w miejscowości Łaski, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę (do w...

  • 1 / 2
    Lipinki, działka rolna 0,5 ha, 1138S/2024

    Lipinki

    • 33 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Lipinkach o powierzchni 0,5 ha. Działka o wymiarach ok. 24m x 400m. Teren płaski. Dojazd drogą polną ok. 400 m + drogą utwardzoną ok. 600 m. Spokojna okolica bez za...

  • Działka Lipinki

    Lipinki

    • 199 000 zł cena
    • 5 056 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PRZESTRONNA DZIAŁKA W LIPINKACH!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości LIPINKI, gmina LIPINKI, powiat gorlicki o powierzchni 50,56 arów Przestronna ni...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 49 000 zł cena
    • 2 206 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNYM MIEJSCU Z ŁADNYM WIDOKIEM!!! Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w urokliwej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powie...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 19 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA DZIAŁKA IDEALNA NA REKREACJĘ!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powierzchni 8,43 ara...

  • Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313
    1 / 5
    Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313

    Pagorzyna

    • 135 000 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 642/11 o powierzchni: 0,4867 ha (4867 m.kw.) stanowiąca (klaso-użytki: RIVb), która zgodn...

  • Dom- Lipinki- Gorlice- Małopolska

    Lipinki

    • 390 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m², położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, MałopolskaNieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierz...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Działka Dębowiec
    1 / 2
    Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 3 600 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębowiec o nr 147 oraz 148/2 stanowiące jedną całość o powierzchni 0,80 ara. Działki posiadają bardzo dobry dojazd oraz media w niedalekim s...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Działka budowlana Niegłowice gm. Jasło
    1 / 15
    Działka budowlana Niegłowice gm. Jasło

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postrzeg...

  • Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 107 000 zł cena
    • 4 294 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem położoną w miejscowości Trzcinica, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształc...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...