• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorlice

(8)
  • Mieszkanie 42,5 m² w ścisłym centrum Gorlic 627S/2026

    Gorlice

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone w ścisłym centrum Gorlic. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, punktów...

  • Mieszkanie 51,5 m² w Gorlicach – gotowe do wprowadzenia 626S/2026

    Gorlice

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², usytuowane na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku w Gorlicach. Lokal charakteryzuje się dwustronnym ukł...

  • mieszkanie
    1 / 4
    mieszkanie

    Gorlice

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam posiadam mieszkanie na wynajem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki , kuchni oraz niewielki balkon. Do mieszkania przynależy mała piwnica. Mieszkanie z...

  • Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego
    1 / 12
    Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego

    Gorlice

    • 485 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Gorlic. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń ora...

  • Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice
    1 / 7
    Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice

    Gorlice

    • 255 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 44,39 m², położone na 3 piętrze z dużym balkonem ul. Kopernika 6. (do remontu) Mieszkanie dostępne od zaraz. Loka...

  • Gorlice, mieszkanie na parterze 3 pokoje, 613S/2023

    Gorlice

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w centrum Gorlic o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

  • Gorlice, mieszkanie 2 pokoje, 619S/2024

    Gorlice

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach przy ul. Hallera, o powierzchni 48,09 m2. Mieszkanie składa się s 2 pokoi, kuchni z dużym oknem, przedpokoju, łazienki i osobnej ubikacji. Duży...

  • Gorlice, mieszkanie 3 pokoje, 622S/2025

    Gorlice

    • 339 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach. Mieszkanie o powierzchni 47,75 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka. W dużym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wyjątkowy apartament 74m2 z ogródkiem Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 516 841 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • Wyjątkowy apartament 78 m2, Tarnowiec Os. Zdrojowe

    Tarnowiec

    • 563 472 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 20
    Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie

    Biecz

    • 398 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty inwestycyjne w gminie Krynica-Zdrój!

    Mochnaczka Niżna

    • 744 700 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty typu Premium Mochnaczka Niżna, uzdrowiskowa gmina Krynica-Zdrój Apartament A3.2 - Piętro 67,70 m2 z balkonem 744 700 zł + 8 % VAT (11 000/m2) BEZ PROWIZJI OD K...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Wynajmę 2 pokoje w cenie 1
    1 / 6
    Wynajmę 2 pokoje w cenie 1

    Kąśna Górna

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę okazjonalnie 2 pokoje w cenie 1 dla jednej, dwóch lub maksymalnie trzech kobiet, małżeństwa, znajomych na ferie/urlop/przejazd Do dyspozycji również: korytarz, łazienka, ku...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie sprzedam

    Mogilno

    • 485 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam apartament 73m bezczynszowe-nowe , gotowe do zamieszkania. Znajduje się na piętrze nowego szeregowca. Trzy pokoje. Osobna kuchnia. Łazienka. Przestronny korytarz. Spiża...

  • Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna
    1 / 15
    Mieszkanie Mogilno gm. Korzenna

    Mogilno

    • 365 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALE GOTOWE DO SPRZEDAŻY!!! OSTATNIE MIESZKANIE O POW. 72M2. Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 72m2 położone na I piętrze w nowo wybudowanym I piętrowym budynku...

  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle
    1 / 8
    Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem w Jaśle, przy ulicy Floriańskiej. Mieszkanie o powierzchni około 33m2, częściowo umeblowane. Znajduje się w spokojnej okolicy, blisko centrum. - 1 min- sklep...

  • Bezczynszowe Mieszkanie Sącz Góry Deweloperski Okazja
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie Sącz Góry Deweloperski Okazja

    Mogilno

    • 365 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Nowe Mieszkanie Trzypokojowe plus osobna Kuchnia. Mieszkanie Całkowicie Bezczyszowe Mieszkanie znajduje się w Mogilno gmina Korzenna 10 km od Nowego Sącza. Cudowna oko...

  • Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła
    Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła

    Jasło

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 50,07 m w świetnej lokalizacji Jasło, ul. Mickiewicza Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania o po...

  • Nowe

    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o łącznej powierzchni 35,96 m, położone na I piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II w Jaśle. Lokal zarządzany prze...

  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, które jednocześnie stanowi całe piętro domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji Jasła, ul. Karoliny Kózkówny....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z radością prezentujemy Państwu na wynajem cztery piękne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w nowo-wybudowanym budynku wielorodzinnym z 2025 roku przy ul. Ulaszowice w Jaśle!...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 224 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8m2 - idealnego dla małej rodziny z dzieckiem lub pary z planami na...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 180 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM UL. METZGERA JASŁO 52,5M2 DO GENERALNEGO REMONTU! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta to idealna propozyc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkoln...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze, niskiego pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. To idealna pr...