• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Uście Gorlickie

(3)
  • Pensjonat Wysowa-Zdrój piękne położenie
    Pensjonat Wysowa-Zdrój piękne położenie

    Uście Gorlickie

    • 1 700 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 5 030 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuje do sprzedaży duży dom z wygodnym i nowoczesnym mieszkaniem oraz pięcioma pokojami z łazienkami pod wynaje...

  • 1 / 4
    Uście Gorlickie, dom drewniano-murowany, 641S/2021

    Uście Gorlickie

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom drewniano - murowany w miejscowości Uście Gorlickie. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej o powierzchni około 60 m2 oraz części gospodarczej o powierzchni...

  • Uście Gorlickie, dom drewniany, 640S/2021

    Uście Gorlickie

    • 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom drewniany położony w miejscowości Uście Gorlickie. Budynek składa się z dwóch części: mieszkalnej o powierzchni ok.180 m2 oraz części go...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kamianna

    Kamianna

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom całosezonowy położony na stoku południowym, w malowniczej, górskiej miejscowości Kamianna, gmina Łabowa, powiat Nowy Sącz, woj. małopolskie. Nieruchomość obejmuje: - działkę...

  • Dom mobilny 48 m2 całoroczny, wyposażony

    Krynica-Zdrój

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do kupna domku mobilnego w rozmiarze 48 m2 (4X12 m). Dom jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacyjnej (30 cm...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Krynica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 3 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Capital
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krynica-Zdrój

    • 3 250 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 4 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Emidom
    Biuro nieruchomości

  • Budynek z bali przy drodze krajowej - duży potencj
    1 / 20
    Budynek z bali przy drodze krajowej - duży potencj

    Mochnaczka Wyżna

    • 1 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Pensjonat sprzedam
    1 / 9
    Pensjonat sprzedam

    Krynica-Zdrój

    • 1 370 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 3 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    działający pensjonat , 600 m do centrum, 6 apartamentów 2 pokojowych, 1 apartament 3 pokojowy, 2 pokoje 2 osobowe, każdy z nich posiada łazienkę, na dole sala kominkowa z bilardem,...

  • Dom Gorlice

    Gorlice

    • 929 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi? Miejsca do którego będziesz powracać z radością po ciężkim dniu w pracy? Mamy idealną i niepowtarzalną ofertę dla Ciebie! Z radością p...

  • Gorlice, dom w zabudowie bliźniaczej, 678S/2024

    Gorlice

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom murowany, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 100 m2, położony w Gorlicach, w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja w trakcie realizacji. Na parterze znajdują s...

  • Wola Łużańska, dom wolnostojący, 680S/2025

    Wola Łużańska

    • 340 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 1 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Wola Łużańska (gm. Łużna, powiat gorlicki). Nieruchomość usytuowana jest na zagospodar...

  • Florynka, dom wolnostojący, 682S/2025

    Florynka

    • 750 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom położony w miejscowości Florynka, gmina Grybów (przy drodze Grybów - Krynica-Zdrój). Posadowiony na około 19 arowej, zagospodarowanej, nachylonej w kierunku połud...

  • Dom Gorlice, Hugona Kołłątaja
    1 / 15
    Dom Gorlice, Hugona Kołłątaja

    Gorlice

    • 760 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom mieszkalny w centrum Gorlic - idealny do zamieszkania lub inwestycje! Na sprzedaż wolnostojący dom wielorodzinny z możliwością przebudowy i podziału na dwa niezależne mieszkani...

  • Krynica Zdrój oferta dla dewelopera
    1 / 8
    Krynica Zdrój oferta dla dewelopera

    Krynica-Zdrój

    • 5 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zdjecia są jedną z wersji wizualizacji istniejącego obiektu, który posiada 4 kondygnacje,30 pokoi z łazienkami.W zależności od potrzeb moze to byc obiekt hotelowy,ew apartamenty n...

  • Przestronny dom w sercu gór – idealna inwestycja
    1 / 14
    Przestronny dom w sercu gór – idealna inwestycja

    Kamianna

    • 650 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nieruchomości z potencjałem? Miejsca, które może stać się Twoim domem marzeń lub dochodową inwestycją pod wynajem krótkoterminowy? Poznaj ten dom w sercu Beskidu Sądeckiego...

  • Dom Wysowa-Zdrój

    Wysowa-Zdrój

    • 2 500 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI W SERCU WYSOWEJ-ZDRÓJ!!! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu nieruchomości położonego w sercu miejscowości uzdrowiskowej...

  • Klimatyczny dom drewniany w Beskidzie Niskim – Siary, gm. Sękowa,...

    Siary

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Siary koło Gorlic. Nieruchomość o powierzchni ok. 100 m² usytuowana jest na zagospodarowanej, 20-arowej działce, w spo...

  • Gorlice, dom w zabudowie szeregowej, 684S/2025

    Gorlice

    • 500 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Gorlicach o powierzchni ok. 90 m2. Dom parterowy z możliwością zaadaptowania poddasza. Składa się z 2 pokoi, kuchni, salonu, łazienki z u...

  • Dom Łosie

    Łosie

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UROCZY domek w Bukowinie Tatrzańskiej, Leśnica, Łosie na działce 623m2. Położony w malowniczym otoczeniu z pięknym widokiem na górską dolinę i Gorce. Z domu bardzo blisko na...

  • Na sprzedaż – wolnostojący dom w miejscowości Berest, gmina Kryni...

    Berest

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: dom wolnostojący w miejscowości Berest Na sprzedaż dom wolnostojący z 1989 roku, położony w centrum malowniczej miejscowości Berest. Nieruchomość znajduje się na du...

  • Dom Wola Łużańska gm. Łużna
    1 / 15
    Dom Wola Łużańska gm. Łużna

    Wola Łużańska

    • 649 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 3 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZADBANY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM - WOLA ŁUŻAŃSKA To idealna oferta dla rodzin szukających przestrzeni na wsi, dla osób pragnących otoczenia natury i prywatności, ale także dla tych,...

  • Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz

    Krynica-Zdrój

    • 940 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję Państwu połowę domu o powierzchni 188 m², położoną w Krynicy-Zdroju. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość zaaranżowania wnętrz...

  • Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz.
    1 / 15
    Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania wnętrz.

    Krynica-Zdrój

    • 940 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Siołkowa dom wolnostojący na sprzedaż, 685S/2026

    Siołkowa

    • 530 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni około 80 m², położony w miejscowości Siołkowa na 6-arowej działce. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zale...

  • Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59, Gmina Sękowa
    1 / 2
    Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59, Gmina Sękowa

    Ropica Górna

    • 900 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59; Gmina Sękowa, Powiat Gorlice 1. Budynek mieszkalny, dwupiętrowy, z cegły z poddaszem o pow. 360m² - załączone zdjęcie 2. Budynek...

  • Dom w Tyliczu na 8/10 osób Święta/ferie
    1 / 11
    Dom w Tyliczu na 8/10 osób Święta/ferie

    Tylicz

    • 1 100 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Zapraszam do wynajmu urokliwego domku położonego w malowniczej scenerii górskiej w Tyliczu 7 km. od Krynicy Zdrój. Chcesz uciec od zgiełku miasta i odpocząć w uroczym miejscu otocz...

  • Dom z potencjałem, las, góry, blisko centrum
    1 / 16
    Dom z potencjałem, las, góry, blisko centrum

    Krynica-Zdrój

    • 995 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek jednorodzinny wolnostojący z potencjałem w cichej dzielnicy, do centrum miasta ok.800 m. Budynek położony na działce częściowo utwardzonej- wjazd i parking . Powierzchnia d...

  • Sprzedam Zamienię willa Krynica Zdrój Warszawa Kraków Gdańsk
    1 / 8
    Sprzedam Zamienię willa Krynica Zdrój Warszawa Kraków Gdańsk

    Krynica-Zdrój

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam willę z pokojami na wynajem w uroczym miejscu Krynicy Zdroju. Wnętrze budynku po generalnym remoncie.Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na dom,mieszkania ,do połowy...

  • Dom do wynajęcia – Siołkowa k. Grybowa

    Siołkowa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przytulny dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m², położony w Siołkowej. To idealna propozycja dla osób szukających samodzielnego domu z ogródkiem, który jest gotowy...

  • Dom Kryg

    Kryg

    • 369 900 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz swojego miejsca na ziemi, własnego domu do zamieszkania[i] w[/i] spokojnej i cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów i przyrody? Ta oferta jest właś...

  • Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!
    1 / 8
    Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!

    Stróżówka

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowa Bezczynszowa Szeregówka Stróżowska Gorlice SPRZEDAM Szeregówka Bezczynszowa Stan Deweloperski + Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie dewelopersk...