• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzywaczka
  • Kuriany
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Osobnica

(1)
  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Centrum Jasła

    Jasło

    • 830 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bardzo ładny dom z ogrodem w Jaśle, usytuowany w centrum miasta (2-3min.pieszo od Jasielskiego Domu Kultury),obiekt w zabudowie zwartej na spokojnej ulicy. Budynek dwu pię...

  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 549 900 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski. Pre...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 990 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom, który łączy w sobie wysoki standard z elegancją i niebagatelną lokalizacją na spokojnym osiedlu w Jaśle, przy ul....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasło

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • 1 / 2
    Dom iętrowy 200m2 w Jaśle- stan surowy otwarty.

    Jasło

    • 345 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Pol...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na ul. Starowiejskiej w Jaśle. Prezentowana nieruchomość obejmuje nieduży dom o powierzchni użytkowej...

  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 779 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Lipinki, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Harklowa

    Harklowa

    • 94 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, pośród dziewiczych terenów Pogórza Karpackiego z dala od miejskieg...

  • Dom- Lipinki- Gorlice- Małopolska

    Lipinki

    • 390 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m², położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, MałopolskaNieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierz...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 989 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w stylu willi miejskiej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Jasła przy ul....

  • Dom Jasło
    1 / 12
    Dom Jasło

    Jasło

    • 634 944 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w ramach nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle. Dom w zabud...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Inwestycja z Ogromnym Potencjałem Dwukondygnacyjny Dom z Lat 70- tych w Jaśle! Odkryj wyjątkową szansę na inwestycję w sercu Jasła! Prezentujemy dwukondygnacyjny dom z...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło. Prezentowana nieruchomość obejmuje parterowy budynek mieszkalny jednorodzin...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezen...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej Jasła w otoczeniu zieleni wałów, które są idealnym miejscem na spacery i rekreację. Ta jakże cieka...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Jaśle, ul. Grunwaldzka, obręb Górka. Przestrzeń w budynku stwarza wiele możliwości aranżacy...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Kaczorowy. To właśnie tutaj w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okoli...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Dom w pobliżu centrum Jasła.
    Dom w pobliżu centrum Jasła.

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działc...

  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...